Kaip pasikeičia moters kūnas po gimdymo?

Nėštumas ir gimdymas – ypatingos svarbos etapai moters gyvenime, tačiau po to tenka patirti nemažai pokyčių ne tik keičiant gyvenimo būdą, bet ir žvelgiant į savo kūną. Visų pirma, nėštumo metu priaugama nemažai svorio, o pagimdžius jis krenta ne iš karto, tad teks ir padirbėti su savimi. Deja, ne visada turima tam pakankamai laiko ir vėliau, praėjus kuriam laikui, pastebima, jog ir pilvukas nebe toks gražus kaip anksčiau, ir krūtinė nebeatrodo tvirta, patraukli, čia pagelbėti gali nesudėtingos plastinės operacijos ir procedūros.

Sumažėjusios krūtys, pakitusi jų formą tikrai neprideda grožio, todėl krūtų pakėlimas yra viena dažniausių paslaugų, kurios domina neseniai gimdžiusias moteris. Atkreipiame dėmesį, kad krūtys nusileidžia ar praranda stangrumą ne tik toms, kurios maitina krūtimi, bet daugumai gimdžiusiųjų.

Nors dažniau moterys pastebi, jog krūtinė sumažėja ir mano, jog joms būtinas krūtų didinimas, gydytojai profesionaliai įvertinę situaciją labai dažnai priverčia persigalvoti – nusileidę krūtys atrodo mažesnės ir jų pakėlimas vizualiai jas padidina. Žinoma, kartais iš tiesų reikalingas krūtų didinimas riebalais ar implantais, bet siūlome neskubėti priimti konkretaus sprendimo – pokalbis su plastikos chirurgijos specialistu gali padėti Jums išsirinkti geriausią variantą.

plastines operacijos

Nemažai atvejų krūtų pakėlimas ir krūtų didinimas gali būti atliekami vienos operacijos metu, tad jei pakitimai po gimdymo stipresni – galite sutaupyti laiko ir abi procedūras atlikti kartu. Tokiu atveju gijimas užtruks mažiau laiko, teks mažiau kartų lankytis pas chirurgą, o rezultatas netgi gali būti geresnis! Juk gražiai atrodyti norisi kaip įmanoma greičiau, o bet kokia procedūra nėra pati maloniausia pramoga.

Dar viena procedūra, kuria domisi moterys po gimdymo – riebalų nusiurbimas. Tai nėra svorio metimas ar koks nors drastiškas būdas pakeisti kūno formas, tai kartais vienintelė išeitis norint atsikratyti pilvo riebalų pertekliaus, kuomet nebeveikia joks kitas metodas: sveika mityba, mankštos ar net labai aktyvus sportas. Ne visi riebalai lengvai sudega, todėl riebalų nusiurbimas gali pagelbėti.

Atkreipiame dėmesį, kad didelė dalis plastinių operacijų po gimdymo ne tik suteikia estetinį grožį ir sugrąžina moteris į prieš gimdyvinį laikotarpį, bet ir padeda atkurti fiziologinį komfortą, pasitikėjimą savimi, o tai kur kas svarbiau nei daili krūtinė ar gražus pilvukas.

Kviečiame visas moteris, kurios susilaukė vaikelio ir nėra patenkintos savo kūno pokyčiais, apsilankyti individualioje konsultacijoje ir įsiklausyti į plastikos chirurgo rekomendacijas. Kai kurioms užteks mankštų ir aktyvesnio gyvenimo būdo, kitoms bus pasiūlytos geriausiai jų poreikius atitinkančios procedūros, kurių metu grąžinama buvusi krūtų ar pilvo išvaizda, galbūt net patobulinama ji, dar kitoms suteikiamos kitos rekomendacijos, galinčios padėti pasiekti geriausių rezultatų ir aukščiausią pasitenkinimo savo kūnų lygį, tad nebijokite plastikos chirurgo ir įsiklausykite į jo patarimus.

 

Registruotis konsultacijai su daktaru V. Jankūnu galite el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt arba tel. +370 687 17553

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai