Ką daryti, jei krūtys yra ir per mažos, ir nukarusios?

Mažos krūtys?

Krūtys – vienas iš moteriškumo, moteriško žavesio simbolių. Tą puikiai supranta ir pačios dailiosios lyties atstovės, deja, yra ne viena priežastis, dėl kurios džiaugtis idealiomis krūtų formomis gali ne visos.

Netinkama krūtų forma gali būti įgimta, taip pat gali kisti su amžiumi, po gimdymo, žindymo, ligų ar kitų faktorių. Be to, kuo moteris vyresnė, tuo jos krūtys greičiau praranda standumą, sumažėja bei praranda tūrį.

Plastikos chirurgai dažniausiai susiduria su dviejų tipų pageidavimais. Dalis į juos pagalbos besikreipiančių moterų yra patenkintos krūtų dydžiu, tačiau nepatenkintos forma. Antra dalis pageidauja didesnių krūtų.

krūtys - krūtų didinimas

Pirmosioms išeitis tokia – rinktis krūtų pakėlimo operaciją, kurios metu pašalinamas odos perteklius, krūtys pakeliamos ir fiksuojamos aukštesniame lygyje, joms sugrąžinamas patrauklumas. Antrosioms tinkamiausias variantas – krūtų didinimas.

Tačiau ką daryti, jei krūtys yra ir per mažos, ir nukarusios?

Vytauto Jankūno, Respublikinės Klaipėdos ligoninės plastikos chirurgo, siūlymas yra kompleksinis – kombinuota operacija, kitaip sakant, plastinis krūtų patempimas ir didinimas. Ši metodika plastinėje chirurgijoje taikoma ne taip jau ir seniai, tačiau jau sulaukė milžiniško dailiosios lyties atstovių susidomėjimo.

„Kartais moterys su nukarusiomis krūtimis pageidauja, kad joms būtų atlikta tik krūtų didinimo operacija. Mes konsultacijų metu paaiškiname, kad siekiant užpildyti odos „liemenėlės“ perteklių, reikalingas didesnis implantas, o praėjus metams po operacijos implantai savo svoriu paskatins dar didesnį krūtų nusileidimą“, – sako V. Jankūnas.

krūtys

Be to, jo teigimu, nedideliu implantu neįmanoma tolygiai užpildyti akivaizdžiai matomą krūtų odos perteklių, todėl neįmanoma užtikrinti, kad spenelis ir aureolė išliktų pieno liaukos centre. Būtent todėl ir reikalingas kompleksinis plastinis krūtų patempimas ir didinimas.

Plastikos chirurgas akcentuoja, kad kompleksinės operacijos – krūtų pakėlimas ir krūtų didinimas gali būti atliekamos bet kokio amžiaus moterims, tačiau ypač tinkamos pacientėms su aiškiai matomu krūtų nusileidimu.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai