JankunasBeauty – moteriai, žinančiai, ko nori

Grožis – subjektyvi tema ir nėra nieko trapiau už nuomonę.  Visgi viena tiesa, kalbant apie grožį egzistuoja ir ją apsako žodis – PASITIKĖJIMAS.

Pasitikinti savimi moteris spinduliuoja energiją ir nematomą jėgą, kuri ją išskiria iš minios. Tokia moteris sulaukia pavydžių moterų žvilgsnių ir žavesio kupinų vyrų akių. Ir nesvarbu: didelė ar maža krūtinė, šešios ar dešimt raukšlyčių aplink akis. Moteris patenkinta savo kūnu yra graži.

Tokių  minčių pagrindu gimė projektas JankunasBeauty. Naujoje platformoje moterims bus siūlomos tos plastinės operacijos, kurios dažniausiai tampa tramplynu į naują pasitikinčios Aš gyvenimo etapą:

  • Krūtų didinimas
  • Lūpų putlinimas
  • Kūno kontūro korekcijos
  • Vokų plastika
  • Raukšlių mažinimo injekcijos

Pasak, plastikos chirurgo dr. Vytauto Jankūno – tai vienos populiariausių ir dažniausiai atliekamų grožio procedūrų jo praktikoje.

Pats daktaras apie šį naująjį savo vardo projektą kalba labai paprastai. „Kiekviena moteris turi teisę atrodyti taip kaip nori. Jei jos kūne, yra vietų, kurios kuria diskomforto ir nepasitikėjimo  savimi jausmą – ji turi pasirinkimo teisę pakoreguoti netenkinančias savęs sritis“,  – sako jau dešimtemtį plastinės chirurgijos srityje dirbantis plastikos chirurgas.

Moterims bus siūlomi išskirtinių kainų pasiūlymai, kombinuotos procedūros. Visas siūlomas paslaugas bus galima įsigyti labai geromis lizingo sąlygomis.

Įgytam pasitikėjimui savimi įamžinti, moterims bus siūloma sudalyvauti profesionalioje fotografo fotosesijoje.

Daugiau informacijos jau visai netrukus.

baner3a2a

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai