Implantai, idealiai tinkantys fiziškai aktyvioms moterims

motiva

Norite turėti natūraliai atrodančias didesnes krūtis ir neatsisakyti aktyvaus gyvenimo būdo? Tada Jums vertėtų atkreipti dėmesį į naujos kartos implantus, sukurtus prancūzų kompanijos „Motiva“ ir jau pasiekusius Klaipėdą.

Pasak plastikos chirurgo Vytauto Jankūno, 30 metų patirtį implantų srityje turinčios kompanijos „Motiva“ produktą galima pavadinti nauju žingsniu naujausių technologijų ir saugumo link. Pagrindinė šių naujųjų implantų ypatybė yra ta, kad jie priderinti moterims, kurios nori turėti natūraliai atrodančias didesnes krūtis ir neatsisakyti aktyvaus gyvenimo būdo.

motiva

„Šie lygios formos, apvalūs implantai sukurti naudojant technologinę sistemą „Monoblock“, implanto užpildui garantuojančią formos stabilumą. Be to, pasirūpinta specialiu barjeru prieš bet kokį užpildo pratekėjimą“, – sako V. Jankūnas.

„Motiva“ implantai užpildyti progresyvios formulės geliu „Progressive Gel“, užtikrinančiu idealų užpildymą ir balansą, būtinas mechanines savybes ir minkštumą. Svarbu tai, kad šis gelis neleidžia deformuotis implantui esant spaudimui. Su naujausiais implantais ties krūtimis nesusidaro odos raukšlės, garantuojamas aukščiausio lygio estetinis rezultatas.

Naujieji implantai turi ir daugiau inovatyvių sprendimų. Vienas jų – unikalus patentuotas paviršius „SilkSurface®“, sukurtas be tokių įprastai naudojamų medžiagų kaip druska arba cukrus.

Dar vienas originalus dalykas – patentuotas implanto paviršius su „NanoSurface TechnologyTM“ technologija. Toks nano paviršius yra atsparesnis bei spartina natūralų sąveikavimą tarp implanto ir audinių.  

„Jis nelimpa prie aplinkinių audinių, todėl leidžia implantui lengvai prisitaikyti prie natūralių judesių, pašalina nusidėvėjimo galimybę, kai iš įprastų implantų, kurie talpinami fiziškai aktyvioms moterims, išsiskiria paviršinės medžiagos ir mažėja jų apimtis“, – „Motiva“ implantų savybes aiškina V. Jankūnas.

Krūtų implantai „Motiva“ gaminami kelių variantų („Matrix SilkSurface“, „Matrix VelvetSurface“), kuriuos moterys su plastikos chirurgo konsultacija gali pasirinkti atsižvelgiant į pageidaujamą rezultatą ir individualias kūno ypatybes.

motiva implantai

Įdomu tai, kad šie implantai komplektuojami kartu su elektroniniais numeriais – identifikaciniais radijo dažnio bangomis valdomais „mikročipais“. Jie leidžia gamintojui, plastikos chirurgui ir pačiai pacientei naudotis saugia duomenų baze internete ir sekti visą implantavimo istoriją.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt


Grįžti į naujienų sąrašą