Grožis ir plastinė chirurgija. Ką galvoja vyrai ir moterys?

Veido ir kūno dailinimas plastinės chirurgijos pagalba jau seniai nieko nestebina. Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas, teigia, jog jis ir jo kolegos Lietuvoje darbo krūviu tikrai nesiskundžia. Priešingai, vis dažniau į plastikos chirurgų kabinetus užsukančios dailiosios lyties atstovės neturi pagrįstos motyvacijos, kodėl nori atlikti vieną ar kitą procedūrą.

“Pacientės motyvacija, ryžtantis atlikti tam tikrą veido ar kūno tobulinimo procedūrą – labai svarbu. Jau kelerius metu stebiu tendenciją, kad daugėja moterų, kurios, pavyzdžiui, į konsultaciją dėl krūtų didinimo, užsuka su savo vyrais. Žinoma, tame nėra nieko blogo, jei yra abipusis susitarimas, tačiau aš visoms savo pacientėms sakau, kad niekada nereikia eiti pas plastikos chirurgą, norint keistis, kad patiktų kažkam kitam”,- sakė V. Jankūnas.

Moterų motyvacija ryžtantis atlikti plastinę operaciją tapo pagrindine priežastimi, kuri paskatino sužinoti, ką apie grožį ir jo tobulinimą plastinės chirurgijos pagalba galvoja skirtingo amžiaus ir profesijų vyrai ir moterys.

Gero žiūrėjimo!

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai