Gliuteoplastika – Dailus užpakaliukas greitai pasiekiama svajonė

 

Gliuteoplastika

Grožio standartai keičiasi, o šiandien moteriškumo simboliu laikomas apvalus užpakaliukas. Anksčiau svajonė turėti tobulų formų sėdmenis reiškė kelerius metus intensyvių treniruočių, o dabar, su plastikos chirurgo pagalba, tai pasiekiama žymiau greičiau.

Gliuteoplastika – sėdmenų formos ir šlaunų apimčių koregavimas silikono implantais – laikomas vienu iš ryškiausių pastarojo meto plastinės chirurgijos pasiekimu. Tokios korekcijos, dar vadinamos endoprotezavimu, tapo madingos tarp jaunosios kartos atstovų, tačiau ši operacija gali būti daroma ne tik dėl mados, bet ir rada, kai ženkliai sumažėja svoris, dėl amžiaus ar kitų priežasčių įvyko sėdmenų audinių atrofija, deformacija, sėdmenų nusileidimas arba yra tiesiog mažas sėdmenų tūris.

gliuteoplastika - iki ir po

Tokios operacijos gali būti daromos bet kokio amžiaus žmonėms, jas mielai renkasi ne tik moterys, bet ir vyrai, norintys turėt tvirtus bei anatomiškai taisyklingos formos sėdmenis.

Prieš operaciją pacientui atliekami kraujo ir šlapimo tyrimai, širdies elektrokardiograma, padaroma krūtinės ląstos rentgeno nuotrauka, kiti tyrimai. Beje, nuo jų rezultato gali priklausyti, ar sveikatos būklė yra tinkama operacijai. Taip pat rekomenduojama bent jau dešimt dienų iki operacijos nerūkyti ir nevartoti kraują skystinančių vaistų.

Sėdmenų korekcijos savo technika primena krūtų didinimo operacijas, jos metu su visiška nejautra kryžkaulio srities klostėje tarp sėdmenų daromas pjūvis, po didžiaisiais sėdmenų raumenimis suformuojamos ertmės implantams talpinti. Yra ir kitas būdas – implantai talpinimi po riebaline ląsteliena viršutinėje sėdmenų dalyje.

gliuteoplastika

Pirmąją savaitę po operacijos patariama stengtis kuo mažiau sėdėti, kelis mėnesius dėvėti specialias kompresines kelnaites, 4-6 savaites reikėtų vengti fizinio krūvio.

Plastikos chirurgai primena, kad po šios operacijos visą likusį gyvenimą negalės daryti jokių injekcijų į sėdmenis, vaistus bus galima leisti jiems tik į šlaunis.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai