Nuotakos vis dažniau praveria plastikos chirurgų duris

 

Nuotakos renkasi plastikos chirurgų paslaugas

Ar žinote, ko dažniausiai plastikos chirurgų prašo vestuvėms besiruošiančios moterys? Jos vis dažniau kreipiasi į šios srities specialistus, tačiau ne visada skubama įgyvendinti jų vizijas – kartais tenka jas įtikinėti atsisakyti savo sumanymų.

Kad būsimosios nuotakos prieš vestuves vis dažniau apsilanko ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje, moterys šią svarbią savo gyvenime dieną nori atrodyti nepriekaištingai ir dažnai turi susikūrusios aiškias vizijas, kaip jos nori atrodyti tą ypatingą dieną.

Dažniausiai norima pasididinti krūtinę, neretai prašoma botokso injekcijų ir riebalų nusiurbimo nuo įvairių kūno vietų, kad su vestuvine suknele atrodytų nepriekaištingai. Tokios procedūros jau tapo tokios dažnos, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose net gavo atskirą terminą – „Bridal plastic“.

plastikos chirurgų paslaugos prieš vestuves plastikos chirurgų paslaugos veidas

Vis drąsėja ir ištekėti besiruošiančios lietuvaitės, kurios išvaizdos patobulinimui prieš vestuves išleidžia nuo kelių šimtų, iki kelių tūkstančių eurų.

Tuo tarpu plastikos chirurgai būsimomosioms nuotakoms negaili patarimų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti.

Pirmiausiai patariama planuoti ir į plastikos chirurgą kreiptis likus pusmečiui iki vestuvių, nes dėl gerų specialistų užimtumo gali tekti luktelti eilėje.

Ieškodami gero plastikos chirurgo, rekomendacijų teiraukitės iš pažįstamų: geriausia reklama – iš lūpų į lūpas, chirurgas turi būti patikimas ir patyręs.

Surinkite kaip įmanoma daugiau informacijos apie savo pasirinktą plastikos chirurgą, pasidomėkite, kaip jis rūpinasi savo pacientais po operacijų, kiek jis pasakoja apie apie pačią operaciją, reabilitacinį laikotarpį, galimus pašalinius reiškinius. Jeigu suabejojate vienu, konsultuokitės su keliais specialistais, vėliau juos palyginkite.

Nereikėtų persistengti, tad vardan vienos dienos venkite kraštutinumų ir gerai apgalvokite pokyčius, su kuriais teks gyventi šiek itke ilgiau ar net visą likusį gyvenimą.

Būkite realistė, suprantama, kad po plastinių operacijų moteris gali atrodyti 5-10 metų jaunesnė, bet nereikėtų tikėtis, jog įkopus į ketvirtą dešimtį atrodysite kaip 16-metė.

Nepamirškite apie planuojamus pokyčius pasitarti su būsimu vyru, jo nuomonės. Galbūt tik prie altoriaus sužinosite, kad jis nusiteikęs prieš plastines operacijas, o tada gero nelauk.

plastikos chirurgų konsultacijos prieš vestuves

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai