Būsimos išvaizdos permainos kompiuterio ekrane

Kartais geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtus kartų išgirsti. Ši taisyklė nesvetima ir plastikos chirurgams, kurie būsimus paciento pokyčius dar iki operacijos sumodeliuoja su specialios kompiuterinės programos pagalba – kompiuterinis modeliavimas.

Kaip rodo patirtis, šių programų sukuriamas vaizdas beveik nesiskiria nuo operacijos rezultato, neatitikimai gali būti labai nežymūs. Todėl plastikos chirurgai nerimaujantiems, kaip operacija pakeis išvaizdą, siūlo šią paslaugą ir galimybę žvilgtelti į ateitį: kaip pasikeis veidas, krūtinė ar kitos kūno vietos, kurias norima koreguoti.

Norintys pamatyti būsimus pokyčius fotografuojami iš įvairių pusių, nuotraukas atkuria speciali kompiuterinė programa, su kurios pagalba vėliau modeliuojamas būsimas rezultatas, kurį aiškiai įsivaizduoti leidžia trimatis vaizdas ekrane.

Žvelgdamas į jį pacientas gali kur kas aiškiau įvardyti norimus pasiekti pokyčius, o plastikos chirurgas – teikti savo rekomendacijas, lengviau išaiškinti vieną ar kitą savo sprendimą, kol pasiekiamas abipusis susitarimas su vizualizacija.

Kompiuterinis modeliavimas crisalix

Respublikinės Klaipėdos ligoninės plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas aiškina, jog kone efektyviausiai kompiuterinių programų pagalba suplanuojama krūtų didinimo operacija, kuriai pasiryžusios pacientės gali pamatyti labai aiškų rezultatą.

Žinoma, būsimuosius pokyčius gali pamatyti ir kitas kūno dalis panorę koreguoti pacientai. Teigiama, jog sumodeliuotą vizualizaciją išvydę pacientai prieš operaciją jaučiasi žymiai ramiau ir užtikrinčiau dėl savo sprendimų.

išvaizdos permainos

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai