MOTIVA implantų gamintojai Lietuvoje pristatys naujos kartos anatominius implantus: SKELBIAMA PACIENČIŲ ATRANKA

Gegužės 31 d., Palangoje vyksiančiame bendrame Lietuvos – Latvijos – Estijos Plastinės chirurgijos draugijų posėdyje,  „Motiva” implantų gamintojai pristatys naujos kartos anatominius implantus.

Kviestinis, pasaulyje gerai žinomas plastikos chirurgas Federico Mayo Martín iš Ispanijos kartu su Klaipėdoje dirbančiu plastikos chirurgu Vytautu Jankūnu atliks operacijas, naudojant naujuosius anatominius implantuos ir ergonominius implantuos.
Krūtų didinimo implantais operacijos bus atliktos nemokamai. Pacienčių atranka vykdoma iki gegužės 12 d., užpildžius anketą:  PILDYTI ANKETĄ

Pooperacine pacienčių priežiūra rūpinsis Vytautas Jankūnas. Kaip sako chirurgas, tai, kad vienų moderniausių implantų gamintojų atstovai atvyksta į Lietuvą ir čia organizuoja praktinius mokymus šalies plastikos chirurgams rodo Lietuvos pripažinimą ir perspektyvumą medicinos turizmo srityje.

“Krūtų didinimas Lietuvoje pagal atliekamų operacijų dažnumą, niekuo nesiskiria, nuo kitų Europos valstybių statistikos, pavyzdžiui, Prancūzijos ar Norvegijos, tai rodo mūsų, kaip šalies “vakarietiško” požiūrio kryptį. Mūsų šalyje žmonės darosi vis laisvesni, mažiau kompleksuoti. Lyginant tai, kiek estetinių plastinių operacijų buvo atliekama prieš dešimtmetį – šiai dienai skaičius yra išaugęs keliasdešimt kartų”, – sakė V. Jankūnas.

“Motiva” implantų gamintojai, taip pat sureagavo į praėjusį mėnesį Pasaulyje garsiai nuskambėjusį pranešimą, jog Prancūzija uždraudė kelių modelių krūtų implantus dėl įtariamo, kad jie skatina retos formos vėžį. Prancūzijoje draudimas taikomas JAV įmonės „Allergan“ implantams „Biocell“ bei „Arion“, „Sebbin“, „Nagor“, „Eurosilicone“ ir „Polytech“ gamintojų produktams.

“Motiva” implantų gamybos technologijoje naudojami „SmoothSilk®/SilkSurface®“ ir „VelvetSutface®“ –  unikalūs paviršiai, atitinkantys  ISO-14607: 2018 standartą. Jų gamyba griežtai kontroliuojama siekiant geresnio biologinio suderinamumo. Be to, šie nanopaviršiai užtikrina natūralesnę sąveiką tarp implanto ir jį gaubiančių audinių, tai padeda implantui geriau prisitaikyti prie įprastinio krūties judėjimo.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai