Gliuteoplastika – Dailus užpakaliukas greitai pasiekiama svajonė
Sedmenu Raumenys: Gliuteoplastika – Dailus Užpakaliukas Greitai Pasiekiama Svajonė
Sėdmens raumenys ir jų svarba
Sėdmenų raumenys yra ne tik estetinė kūno dalis, bet ir labai svarbūs mūsų kasdieniam judėjimui bei stabilumui. Jie susideda iš trijų pagrindinių raumenų grupių: didžiojo, vidurinio ir mažojo sėdmenų raumenų. Šie raumenys atlieka esminį vaidmenį klubo sąnario judesiuose ir amortizuoja smūgius einant ar bėgant. Be to, stiprūs sėdmenų raumenys padeda išlaikyti taisyklingą kūno padėtį ir apsaugo nuo traumų.
Didysis sėdmens raumuo – stipriausias sėdmenų raumuo
Didysis sėdmens raumuo, arba gluteus maximus, yra stipriausias ir didžiausias sėdmenų raumuo. Jis atsakingas už šlaunies tiesimą ir stabilizuoja dubenį bei stuburą. Šis raumuo yra ypatingai aktyvuojamas bėgant ir lipant į kalną, o einant jis dirba mažiau. Didysis sėdmens raumuo užtikrina, kad stovint ant dviejų kojų, liemuo nesilenktų į priekį, taip padedant išlaikyti taisyklingą kūno padėtį.
Sėdmens raumuo – pagrindinis sėdmenų raumuo
Sėdmens raumuo yra pagrindinis sėdmenų raumuo, kuris atlieka daugybę funkcijų, įskaitant judėjimą, stabilumą ir amortizaciją. Jis susideda iš trijų atskirų raumenų grupių: didžiojo, vidurinio ir mažojo sėdmenų raumenų. Šie raumenys yra atsakingi už daugumą klubų judesių ir amortizuoja smūgius einant ar bėgant.
Pratimai stiprinti sėdmenų raumenis
Stiprūs sėdmenų raumenys yra būtini ne tik estetinei išvaizdai, bet ir sveikatai. Silpni sėdmenų raumenys gali sukelti nugaros skausmus ir klubų osteoartritą. Norint išvengti šių problemų, rekomenduojama atlikti pratimus, kurie stiprina sėdmenų raumenis. Įtūpstai, tiltas, klubų pakėlimas su štanga, kojų mostai atgal, šoninė lenta su kojos nuvedimu, mirties trauka, kojos kėlimas į šoną atraminio klūpėjimo padėtyje – visi šie pratimai yra labai veiksmingi stiprinant sėdmenų raumenis.
Gliuteoplastika – greitas ir efektus būdas stiprinti sėdmenų raumenis
Gliuteoplastika yra greitas ir efektyvus būdas stiprinti sėdmenų raumenis ir pagerinti jų formą. Procedūros metu įtaisomi implantai, kurie padeda sustiprinti sėdmenų raumenis ir suteikia jiems norimą formą. Gliuteoplastika yra labai populiarus būdas stiprinti sėdmenų raumenis, nes ji yra greita, efektyvi ir nesukelia didelio nepatogumo. Tai puiki alternatyva tiems, kurie nori greitų rezultatų be ilgų treniruočių.
Gliuteoplastika (gluteus maximus)
Grožio standartai keičiasi, o šiandien moteriškumo simboliu laikomas apvalus užpakaliukas. Vidurinis sėdmens raumuo neleidžia dubeniui pasvirti ir palaiko dubens stabilumą. Anksčiau svajonė turėti tobulų formų sėdmenis reiškė kelerius metus intensyvių treniruočių, o dabar, su plastikos chirurgo pagalba, tai pasiekiama žymiau greičiau.
Gliuteoplastika – sėdmenų formos ir šlaunų apimčių koregavimas silikono implantais – laikomas vienu iš ryškiausių pastarojo meto plastinės chirurgijos pasiekimu. Tokios korekcijos, dar vadinamos endoprotezavimu, tapo madingos tarp jaunosios kartos atstovų, tačiau ši operacija gali būti daroma ne tik dėl mados, bet ir rada, kai ženkliai sumažėja svoris, dėl amžiaus ar kitų priežasčių įvyko sėdmenų audinių atrofija, deformacija, sėdmenų nusileidimas arba yra tiesiog mažas sėdmenų tūris.
Tokios operacijos gali būti daromos bet kokio amžiaus žmonėms, jas mielai renkasi ne tik moterys, bet ir vyrai, norintys turėt tvirtus bei anatomiškai taisyklingos formos sėdmenis.
Prieš operaciją pacientui atliekami kraujo ir šlapimo tyrimai, širdies elektrokardiograma, padaroma krūtinės ląstos rentgeno nuotrauka, kiti tyrimai. Beje, nuo jų rezultato gali priklausyti, ar sveikatos būklė yra tinkama operacijai. Taip pat rekomenduojama bent jau dešimt dienų iki operacijos nerūkyti ir nevartoti kraują skystinančių vaistų.
Sėdmenų korekcijos savo technika primena krūtų didinimo operacijas, jos metu su visiška nejautra kryžkaulio srities klostėje tarp sėdmenų daromas pjūvis, po didžiaisiais sėdmenų raumenimis suformuojamos ertmės implantams talpinti. Yra ir kitas būdas – implantai talpinimi po riebaline ląsteliena viršutinėje sėdmenų dalyje.
Pirmąją savaitę po operacijos patariama stengtis kuo mažiau sėdėti, kelis mėnesius dėvėti specialias kompresines kelnaites, 4-6 savaites reikėtų vengti fizinio krūvio.
Plastikos chirurgai primena, kad po šios operacijos visą likusį gyvenimą negalės daryti jokių injekcijų į sėdmenis, vaistus bus galima leisti jiems tik į šlaunis.
Registracija vykdoma ir išsami informacija apie sėdmenų raumenys teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt
Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu
Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt