Geras žodis įkvepia darbui

Kaip ir kiekviename darbe, geras žodis įkvepia ir patvirtina faktą, jog darai būtent tai, ką ir turi daryti!
Dr. Vytautas Jankūnas dėkoja už gerus žodžius!

Indrė
Noriu padėkoti Jums ir visai Jūsų nuostabiai komandai. Už nuostabiai atliktas operacijas, už rūpestį ir visų Jūsų dėmesį. 

Kaip ir sakėte – jokio skausmo! Jaučiuosi labai gerai, viskas gyja. Krūtinė nereali. L. lūpos irgi gyja, nekraujuoja, tinimas dingsta. 
Kaip sakoma, geriems specialistams reklamos nereikia, už juos kalba Jų atlikti darbai. 
Jūs tikrai turite nuostabias rankas. Iki šiol neatsidžiaugiu savo sprendimu, kad pasirinkau Jus. 

Dar kartą AČIŪ! Esu pati laimingiausia

Rimantė ir Eivyda
Kiekvienas iš mūsų turi trūkumų, tačiau dažnai mums trūksta pasiryžimo pradėti pokyčius. Kitų padrąsinimas bei palankūs rezultatai leidžia tikėti, kad viskas bus gerai. Neseniai kartu su drauge pasidarėme plastines nosies operacijas. Nors susipažinome gulėdamos vienoje palatoje, abi galime pasidalinti pačiais puikiausiais rezultatais. Ir visa tai dėka plastikos chirurgo V. Jankūno bei LOR skyriaus gydytojos J. Diržauskienės, kurie pacientui suteikia ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet prižiūri, rūpinasi, konsultuoja rūpimais klausimais bei seka gijimo procesą net ir po išrašymo iš ligoninės.

Diana
Noriu pasakyti ačiū Dr. Jankūnui – esu laimingiausia pasaulyje. Gydytojas atliko sėdmenų didinimą ir riebalų siurbimą.

Riebalai taip ir negrįžo, o sėdmenys atrodo labai labai gražiai! Implantų nesimato, nejaučiu jų visai. Planuoju krūtų operaciją ir norėsiu tik pas Jus. Dar kartą AČIŪ!

Indrė
Rašau norėdama padėkoti Jums, gyd. V. Jankūnai, ir visam, Jūsų, kolektyvui.

Labai ačiū, Jums, visiems ir kiekvienam asmeniškai.

Visų pirma, ačiū, administratorei (atleiskit, įžeisti nenoriu), moteriai, kuri pasitinka kiekvieną plačia savo šypsena – ačiū Jums už tai, už šiltus žodžius, kad nepamiršot ir tą dieną, kai lakstėt suplukusi, bet atradot laiko paklausti „kaip jaučiamės“.

Ačiū – ne menko ūgio anesteziologui – vyrukui, kuris buvo baisiai rimtas ir susirūpinęs (mano plaučiais ypač), bet po operacijos, atrodo, priverčiau Jus nusišypsoti.

Merginoms/ moterims operacinėje (atrodo, Jūsų, buvo trys) – ačiū, kad neleidot stresui/ išgąsčiui manęs „praryti“, turbūt mano akys viską pasakė ir Jūsų kalbos apie manikiūrus tikrai palengvino situaciją.

Ir iš visos širdies dėkoju Jums, Gydytojau, už paprastumą, už konkretų, tvirtą žodį konsultacijų metu. Už rūpestį ir įsiklausymą, už darbą be priekaištų, už mano išpildytą didžiausią norą ir gražų atvaizdą veidrodyje. Rezultatas daugiau nei puikus.

Su didžiausia padėka ir pagarba.

Gražina
Norėčiau padėkoti Dr. V. Jankūnui už operaciją. Jūs turite tikrai auksines rankas – labai Jums dėkoju. Dabar aš turiu labai gražų veidą ir krūtinę. Tik dabar mano krūtinė man labai graži ir tikrai patinka. Suabejojusi buvau, nes internete atsispausdinau krūtinės dydžius, kur rašoma, kad C dydis yra 91-93 cm., jei po krūtine 75 cm., o mano apimtis – 89 cm., todėl pamaniau, kad krūtinė bus per maža. Jūs mane įtikinote ir dabar esu rami.

Dar kartą labai Jums ačiū už puikią išvaizdą.

Vilija
Man buvo atlikta krūtinės didinimo ir pakėlimo operacija, rezultatu negaliu atsidžiaugti.

Dėkoju gyd.Jankūnui už profesionaliai atliktą darbą, išsamias konsultacijas ir malonų bendravimą.
Sėkmės darbuose! 

 Ugnė
Man buvo atlikta nosės korekcinė operacija. Noriu nuoširdžiai padėkotigydytojui Jankūnui ir jam padėjusiai gydytojai Diržauskienei bei visampersonalui, nes gautu rezultatu esu labai patenkinta. Taip pat noriu padėkoti už patarimus, rūpesti, nuoširdų bendravimą, už pastangas įgyvendinant mano svajone ir suteiktą išsamią informaciją.

Kalendoriuje nėra dėkojimo dienos.
O juk turėtų būti….
Staigmenų ir apkabinimų diena,
Skirta padėkoti žmonėms,
Kurie tau padarė ką nors ypatingą.

Ačiū visai komandai.

Atsiliepimai