V. Jankūnas: „Vyrai taip pat rūpinasi savo saviverte“

Statistika byloja, jog kas penktasis plastikos chirurgų pacientas – stipriosios lyties atstovas nuo 30 iki 50 metų amžiaus. Ir vyrų, besikreipiančių į plastikos chirurgus skaičius kasmet didėja. Kokias plastines procedūras vyrai renkasi dažniausiai,- pasakoja respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantis plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas.

„Individualių konsultacijų metu klausiu vyrų, kodėl jie ryžosi ateiti. Dažniausias atsakymas – sumažėjusi savivertė: vyrai jaučiasi susenę, pavargę, prarandantys konkurencines pozicijas ir asmeniniame gyvenime, ir profesinėje veikloje“,- sako V. Jankūnas.

Jo teigimu, tarp paklausiausių plastinės ir estetinės medicinos procedūrų – ginekomastijos koregavimas, kai vyrai susiduria su gerybiniu pieno liaukų padidėjimu.

vyru plastika2

Plastikos chirurgas atkreipia dėmesį, kad egzistuoja dvi ginekomastijos rūšys: tikroji, kai pieno liaukos padidėja dėl moteriškų hormonų pertekliaus vyrų organizme.

Netikroji ginekomastija diagnozuojama dėl antsvorio, kai riebalinės liaukos kaupiasi krūtinės zonoje. Chirurginis ginekomastijos šalinimo metodas – tai audinių pertekliaus šalinimas. 

Kita populiari tarp vyresnio amžiaus vyrų plastinė procedūra – tai blefaroplastika. Anot V. Jankūno, 50-60-mečiai, propaguojantys aktyvų gyvenimo būdai, sportiški vyrai negali atrodyti jaunatviškai vien dėl nukarusių vokų. Plastinės operacijos metu pašalinamas ne tik šis defektas, bet ir senėjimo požymiai aplink akis.

Vyriškos lyties atstovai retai ryžtasi chirurginiam veido patempimui, tačiau mielai renkasi alternatyvą – botokso injekcijas.

vyru plastika3

Procedūra trunka apie 10-15 minučių, injekcijas vyrai linkę lyginti su pojūčiais, kuriuos patiria žvejyboje, kandant uodams.

Estetinis rezultatas tampa matomas po 5-10 dienų ir išlieka iki pusmečio. Dažnai vyrai pokyčius apibūdina kaip „atrodau jaunesnis 5-6 metais“.

V. Jankūnas atkreipia dėmesį, kad vyrų veidas iš esmės skiriasi nuo moteriškojo: vyriška derma storesnė, epidermis –plonesnis. Vyrų veiduose yra 1,5-2 kartus daugiau mimikos raumenų, todėl ir injekcijų tūris yra didesnis. Be to, kai kurias vyriškas raukšles tiesiog neįmanoma pašalinti botoksu, tad pasirenkami visiškai kiti injekcijų taškai.

Vyrams botokso injekcijos įprastai daromos kaktos, antakių zonose, jos padeda atsikratyti „žąsų letenėlių“ akių zonoje.

Registruokitės asmeninei konsultacijai čia.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai