Plastinė partnerystė: „Ilgai ir laimingai jauni“

Nauja tendencija: kartu ilgai ir laimingai gyvenančios šeimos ne tik brandina toliau savo santykius, bet abu vienodai siekia atrodyti  jauni ir sumažinti senėjimo požymių skaičių.

Europą pasiekė mada iš JAV, kai į plastikos chirurgus kreipiasi ne pavieniai pacientai, o šeimos ar poros. Jeigu iki šiol plastinėms operacijoms ryždavosi dažniau kartu mamos ir dukros, dabar tarp plastikos chirurgų vis daugiau sutuoktinių.

Pastaruoju metu fiksuojamas tokių operacijų augimas, siekiantis net 34 procentus.  Respublikinės Klaipėdos ligoninės plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas sako, kad uostamiestyje tokių atvejų dar nėra daug.

„Vakaruose į plastikos chirurgus vis dažniau kreipiasi stipriosios lyties atstovai, todėl daugėja ir vadinamosios plastinės partnerystės atvejų. Juk natūralu, kai vyras ir žmona, matydami vienas kito su amžiumi pasireiškiančius kūno pokyčius, ryžtasi ir pokyčiams kartu.
Jauninančios procedūros, atliktos panašiu metu, padeda sutuoktiniams paprasčiau ir greičiau įveikti reabilitacinį periodą, geriau vienas kitą suprasti ir reikiamu momentu palaikyti.“

Vytautas Jankūnas: „Vienas iš malonių laimingo šeimyninio gyvenimo bruožų – apsikeitimas patirtimi ir emocijomis: „Kai žmona turi galimybę atsikratyti riebalų pertekliumi, atsiradusiu po keturių gimdymų, o vyras – patempti veido odą ir koreguoti smakrą, kuris jam nepatiko visą gyvenimą, tai yra dalykai, kurie tik dar labiau sutvirtina ryšį poroje“.

Jeigu dailiosios lyties atstovės įprastai siekia estetinio efekto, vyrams svarbūs praktiniai argumentai.  Remiantis apklausomis, daugelis vyrų mano, kad jeigu jis atrodys pasitempęs ir jaunas, nepriklausomai nuo biologinio amžiaus, jam pavyks geriau nei bendraamžiams siekti karjeros aukštumų bei išsaugoti savo darbo vietą.

Populiariausios porų procedūros – veido patempimas ir blefaroplastika.  Dar viena populiari kombinacija – lipoksacija vyrams ir krūtų didinimas moterims.

Vyrų požiūris į išvaizdą radikaliai pasikeitė: jeigu anksčiau kėlė juoką paaiškėjus, kad stipriosios lyties atstovas dažo plaukus, kad nesimatytų žilų plaukų, tai nūdien botokso injekcijos arba vadinamieji „fileriai“   – kasdienė plastikos chirurgų praktika.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai