Plastinė chirurgija po nėštumo

Plastinė chirurgija

Nėštumas – ypatingas metas kiekvienos moters gyvenime. Tuo metu moters kūne vyksta daug fiziologinių ir psichologinių pokyčių. Dažnai moterys nerimauja dėl  nėštumo metu  besikeičiančios savo išvaizdos: svorio, kūno formų, odos būklės. Nėštumo metu taip pat silpnėja nagai, dantys ir plaukai.

Žinoma, niekas negali nustelbti motinystės džiaugsmo, juolab kad po mažylio gimimo moters kūnas grįžta į savo pradinę stadiją  per gan trumpą laiką. Su kitomis negrįžtamomis transformacijomis  ir defektais moterims gali padėti  susitvarkyti plastikos chirurgai.

plastinė chirurgija po nėštumo

Svoris: normalaus nėštumo metu vidutiniškai moteris priauga apie 10 kilogramų svorio. Apie 4 kg iš jų sudaro riebalai, kitą dalį prieaugio sudaro placentos, vandenų, vaisiaus svoris.  Jeigu po gimdymo moteris be didelių pastangų negrįžta prie savo normalaus svorio, verta išbandyti lipoksaciją – chirurginę operaciją, kurios metu pašalinamas poodinių riebalų perteklius.

Strijos: ne kiekviena besilaukianti moteris ant savo odos aptinka strijas, nes šių odos pakitimų atsiradimas priklauso nuo odos elastingumo. Kuo oda geriau tempiasi, tuo mažesnė tikimybė strijoms atsirasti. Strijos dažniausiai atsiranda pilvo, šlaunų, krūtų srityse.  Kai moters kūnas atsigauna po nėštumo ir gimdymo, strijos tampa mažiau pastebimos.  Gerai matomas strijas gali pašalinti plastikos chirurgai lazerinės korekcijos metu.

Odos perteklius pilvo srityje: kabančio po gimdymo pilvo galima atsikratyti, pasitelkus į pagalbą dietas, kremus odos stangrumui atstatyti, fizinius pratimus. Kai šie būdai neveiksmingi, verta išbandyti abdominplastiką – visos pilvo sienos ar dalinė jos korekciją.

plastinė chirurgija - nėštumas

Krūtų dydžio ir formos pokyčiai: pirmaisiais nėštumo mėnesiais įprastai moters krūtys sparčiai pilnėja. Kartais krūtų dydis gali padidėti 2-3 dydžiais.  Radikalūs krūtų formos ir dydžio pokyčiai vyksta pasibaigus laktacijos periodui: krūtys atrodo tuščios, dėl sumažėjusio stangrumo nusileidžia.  Šiuolaikinė plastinė chirurgija pageidaujamą krūtų formą sugrąžina moterims atliekant mastopeksijos – krūtų pakėlimo operacija. Jos metu, jeigu moteris pageidauja, krūtys gali būti ir padidintos implantais.  Svarbu yra tai, kad po tokių operacijų moteris ir ateityje gali sėkmingai maitinti kūdikį krūtimi.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai