Plastinė chirurgija: lietuvius vilioja viskas, kas nemokama

Plastinė chirurgija

Akcijos, nuolaidos, nemokamas pabandymas ir kiti rinkodariniai sprendimai kiekvieną įsuka į nesibaigiantį vartojimo ratą. Ar plastinė chirurgija taip pat yra viena iš tų sričių, kurioms galioja fenomeno „nemokama” reiškinys?  Klaipėdoje dirbantis plastikos chirurgas Dr. Vytautas  Jankūnas pabandė atsakyti į šį klausimą. Per dvi savaites nemokamai pirmajai konsultacijai užsiregistravo beveik 100 moterų.

Dar prieš didžiąsias metų šventes Dr. Vytautas Jankūnas  savo socialiniame tinkle pakvietė moteris, užpildyti užklausos formą ir gauti nemokamą pirmąjį susitikimą su plastikos chirurgu.

„Idėja  kilo spontaniškai. Galvojant apie šventinį laikotarpį, norėjosi paskatinti moteris ryžtis operacijai, apie kurią ilgai galvojo. Planavome atrinkti 5 laimingąsias, kurioms padovanosime nemokamą konsultaciją”, – pasakojo plastikos chirurgas.

Plastinė chirurgija

 „Nemokama“ gundo tik pirmame žingsnyje

Nustebintas tokios užklausas užpildžiusių moterų gausos, plastikos chirurgas nusprendė konsultacijoms papildomai skirti daugiau laiko. Per tris mėnesius į pirmąją nemokamą konsultaciją pakvietimai buvo išsiuntinėti visoms registracijos formą užpildžiusioms moterims. Iš visų susidomėjusių, realiai su gydytojų pirmajai konsultacijai susitarė ir atvyko – 17. Viena iš jų pasiryžo įgyvendinti savo norą ir pasididino krūtinę.

„Apie plastinę operaciją galvojau jau ilgai. Net jei nebūčiau, socialiniame tinkle pastebėjusi siūlomos pirmosios nemokamos konsultacijos, būčiau kreipusis į plastikos chirurgus. Dabar po operacijos praėjo 5 savaitės ir kol kas rezultatais esu labai patenkinta”, – apie savo sprendimą atlikti krūtų didinimo operaciją pasakojo Viktorija, vienintelė po nemokamos konsultacijos atlikusi norimą operaciją.

Labiausiai moterys nori didesnių krūtų

Trečdalis moterų atsakydamos, kokią kūno vietą norėtų patobulinti, įvardijo krūtinę. Pagrindinės priežastys: po vaiko gimimo pakitusi forma, nebeplanuojamas nėštumas, ūgtelėję vaikai ir natūralus fizinis laikas, pakoregavęs moteriškas formas.

Plastinė chirurgija

Antroje vietoje, pagal koreguojamą kūno vietą atsidūrė – veidas. Įvardytas noras sumažinti atsiradusias raukšles, maišelius po akimis ir suglebusią kaklo odą. Kaip viena norimų operacijų, taip pat įvardytas ir pilvo riebalų nusiurbimas.

„Šis pirmosios nemokamos konsultacijos pasiūlymas, kurį dabar įvardyčiau kaip socialinį eksperimentą, įrodė, jog moterys tikrai galvoja apie plastinę chirurgiją ir būtų linkusios pakoreguoti savo kūną. Tik tas noras, kol kas, matyt, nėra toks didelis, kad net ir palengvinus pirmojo, sunkiausio žingsnio barjerą, moterys nesiryžta įgyvendinti savo norų,”- svarsto plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas.

 

Besikreipiančių moterų amžiaus vidurkis – 40 metų

Socialiniame tinkle „Facebook” paskleista žinia apie galimą laimėti nemokamą pirmąją konsultaciją su plastikos chirurgu, dar kartą įrodė, jog šia platforma naudojasi ne tik jaunimas. „Vyriausia moteris, užpildžiusi formą, buvo 62 metų. Ji įvardijo norinti šiek tiek patempti veidą”, – pasakojo plastikos chirurgas.

Apibendrinus moterų atsakymus į klausimus, kiek ilgai galvota apie norimą atlikti korekciją, moterys pasiskirstė į dvi grupes. Pirmoji teigė, jog apie norimą procedūrą galvoja jau labai seniai arba „visą gyvenimą“. Kita moterų grupė buvo šiek tiek realistiškesnė ir atsakė, jog rimtai apie procedūrą galvoja apie 2 – 3 metus.

Per dvi savaitės – 100 norinčių

Norint laimėti nemokamą konsultaciją reikėjo atsakyti į tris motyvacinius klausimus apie norimą patobulinti kūno vietą, įvardyti laiką, kiek ilgai galvota apie norimą procedūrą bei pagrįsti, kodėl būtent dabar tinkamiausias laikas ją įgyvendinti. Moterys tam negailėjo laiko ir išsamiai ir motyvuotai atsakė į prašomus klausimus. Per dvi savaites užklausos formą užpildė netoli 100 moterų (91).

www.delfi.lt 

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai