Plastikos chirurgai atkuria net auskarų sudarkytus ausų spenelius

Auskarų sudraskyti ausų speneliai

Auskarai – šiandien populiarūs papuošalai ne tik tarp moterų, bet ir vyrų, tačiau kartais jie gali suteikti ne tik išskirtinumo, bet ir tapti rimtų problemų priežastimi: jie gali palikti nepaslepiamas žaizdas ausų speneliuose. Tačiau tai nereiškia, kad ausyse liks randas visam gyvenimui, mat plastikos chirurgijos specialistai tokias problemas gana greitai ir lengvai pašalina.

Neretai pasitaiko atvejų, kai auskarui kur nors užkliuvus ar jį neatsargiai timptelėjus ausų speneliuose lieka nemažos žaizdos. Jos užgyja, tačiau randai lieka. Ausis subjauroti gali ir šiuo metu madingi masyvūs auskarai, paliekantys didžiules skyles ar įplėšimus audinyje.

ausų speneliai

Tai – gana rimta estetinė problema, mažų mažiausiai sukelianti šoką, randuotos ar  deformuotos ausys su neužgijusiomis skylutėmis gali tapti trukdžiais kai kuriose gyvenimiškose situacijose.

Tačiau plastikos chirurgai tokias problemas šiandien gana greitai pašalina, jos nesudėtingai gydomos. Operacijų metu gali būti pašalinti ne tik papuošalų padaryti įplėšimai, bet ir koreguojama įgimta ausies spenelio forma siekiant abiejų ausį asimetrijos, šalinami kiti trūkumai, tokie kaip susiraukšlėjimas ir pan.

Po operacijos rekomenduojama jau kitą dieną pasirodyti plastikos chirurgui, o praėjus mėnesiui jau bus ir vėl galima verti auskarus.

ausų speneliai

Operacijos sudėtingumas ir kaina priklauso nuo daugelio aplinkybių, kiekviena situacija yra unikali, kokių ir kiek kainuojančių procedūrų po konsultacijos nustato plastikos chirurgas.

Klaipėdoje tokias operacijas atlieka daktaras Vytautas Jankūnas.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai