„Motiva“ implantams – „Lloyd’s“ draudimas

Naujausios technologijos, saugumas, unikalus patentuotas paviršius „Nano Surface Technology TM“, nelimpantis prie aplinkinių audinių ir leidžiantis implantams lengvai prisitaikyti prie natūralių judesių ir mažinantis nusidėvėjimo galimybę, progresyvios formulės gelis, komplektacija su elektroniniais numeriais – tokie yra pagrindiniai prancūzų kompanijos „Motiva“ sukurtų implantų šiuolaikinėms ir aktyvioms moterims pranašumai.
lloyds 2

Maža to, kad gamintojas 100 procentų garantuoja pacientėms šios naujienos inovacijų rinkoje saugumą, papildomą garantiją implantams – suteikia garsi Jungtinės Karalystės draudimo kompanija „Lloyd‘s“.

„Loyd‘s of London“, arba tiesiog „Lloyd’s“ sukūrė garantinę programą implantams „Motiva Implant Matrix“.

Norint gauti papildomą šį draudimą, reikia užpildyti registracijos formą internete, kurią paruošė Establishment Labs“ svetainėje motivaimplants.com/register.

Tai gali padaryti ir plastikos chirurgai, ir pačios pacientės. Draudimo paslauga galioja ir Klaipėdos respublikinėje ligoninėje įsigytiems implantams.

lloyds didesnis

 

„Lloyd’s“ draudimas suteikia papildomą garantiją ir padengia būtinąsias išlaidas, susidūrus su šiomis implantavimo problemomis:

1. Kapsulinė kontraktūra – kai atsiranda būtinybė krūtų implantus pakeisti arba pašalinti dėl organizmo atmetimo reakcijos.

2. Plyšiai – kai diagnozuojamas išoriniai implantų pažeidimai, dėl kurių implantus būtina pašalinti.

3. Implantodislokacija – kai fiksuojamas implantų ašies pasislinkimas, reikalaujantis chirurginės operacijos.

Draudikai įsipareigoja padengti iki 1 500 svarų sumą, reikalingą papildomai diagnostikai, plastinėms procedūroms atlikti ir reabilitacijai, atsiradus anksčiau įvardintiems defektams per 12 mėnesių laikotarpį nuo krūtų implantų įdėjimo.

Daugiau informacijos apie prancūziškus krūtų implantus „Motiva“ rasite čia: http://www.plastikoschirurgai.lt/naujienos/naujiena-krutu-implantai-motyva-fiziskai-aktyvioms-moterims/

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai