Kojų tiesinimas implantais

 

Kojų tiesinimas

Jeigu gamta moteriai pašykštėjo dailių kojų, tai nereiškia, kad jų neįmaoma turėti. Plastikos chirurgijos laikais įmanoma kone viskas.

Yra du pagrindiniai įgimtų kojų kreivumo požymiai: kai nesusiglaudžia kulkšnys (X formos) arba nesusiglaudžia keliai (O formos). Vienos tokias kojas bando nuslėpti, kitos – fiziniais pratimais. Tačiau silpnas vidinių blauzdinių raumenų vystymosi, kuris ir sudaro kreivų kojų įspūdį, atstatyti taip neįmanoma.

Kas kita yra tikrus stebuklus išdarinėjanti šiuolaikinė plastinė chirurgija. Šios srities specialistai tokį kojų trūkumą šiandien ištaiso specialiais silikono implantais, kuriais koreguoja kelius. Savo konsistensija šie implantai primena raumens audinį, jie atsparūs išoriniams pažeidimams, implantų nereikia keisti.

kojų tiesinimas

Jie ties kojos sulenkimu per kelią įdedami atlikus nedidelį pjūvį odoje, ten, kur yra natūrali raukšlė, tad pjūvio žymė po operacijos lieka nepastebima. Silikoninis implantas patalpinamas ertmėje virš vidiniu blauzdos raumeniu.

Operacija trunka tik apie pusvalandį, po jos pacientas parai lieka gydymo įstaigoje.

Anot plastikos chirurgo Vytauto Jankūno, kelias dienas po operacijos žmogus gali jausti nepatogumą, tačiau viskas į įprastas vėžes grįžta jau po 3 parų, po 4 savaičių galimi ikioperaciniai fiziniai krūviai, o po 3 mėnesių jau galima drąsiai žengti ir į sporto salę.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai