Plastinės operacijos – Kodėl ruduo yra geriausias laikas

Plastinės operacijos

Vėsesni metų mėnesiai ne veltui vadinami tinkamiausiu laiku apsilankyti pas plastikos chirurgą ir pakeisti savyje tai, ko seniai norėjosi.

 

Plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas, dirbantys respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, sako, kad renkantis chirurgines procedūras, reikia įvertinti laiką, kurio prireiks reabilitaciniam periodui.

Todėl pacientės, kurios pavasarį ar vasarą nesiryžta pasididinti krūtų ar atlikti pilvo plastiką ir nori mėgautis visais malonumais – saulės voniomis paplūdimyje ar maudynėmis, šioms operacijoms atlikti renkasi rudenį.

plastinės operacijos

Be to, šaltuoju metų laiku sklandžiau vyksta organizmo atsistatymo etapas. Pavyzdžiui, rudenį, kai ultravioletinių spindulių poveikis yra minimalus, itin palanku atlikti odos jauninimo operacijas.

Po nosies plastikos kelis mėnesius draudžiami tiesioginiai saulės spinduliai, tad pavasarį ar vasarą tokią operaciją pasirinkusiems pacientams tenka save riboti ir išeiti į lauką tik ankstyvais rytais ar vėlyvais vakarais. Šių nepatogumų nėra, kai operacijos atliekamos rudenį ar žiemą.

„Jeigu renkatės tokias nechirurgines procedūras kaip botulino toksino injekcijos ar mikrodermabraziją, metų laikas nesvarbus. Tuo tarpu chirurginis įsikišimas idealus rudens ir žiemos mėnesiais – sugrįžus iš ligoninės namo, lengvai paslėpsite pooperacinius požymius – randus, mėlynes, tynimus, kompresinius apatinius viršutinių drabužių ir aksesuarų pagalba. Vadinasi, patirsite daugiau komforto atsistatymo periodu“,- pataria plastikos chirurgas V. Jankūnas.

plastinės operacijos

Plastinės operacijos rudenį ar žiemą – puiki proga papildomai pailsėti namie nuo nervingo darbo, atsipūsti nuo rūpestingos kasdienybės.

Plastikos chirurgo V. Jankūno teigimu, po vasaros atostogų energinio užtaiso pailsėjusiems žmonėms įprastai užtenka rugsėjui, o spalį ar lapkritį, kai dar kalėdinis laikotarpis nėra ranka pasiekiamas, norisi padaryti pauzę: „Būtent tokią pauzę pravartu išnaudoti savęs gražinimui, kūno formų tobulinimui ir mėgautis grįžus iš ligoninės namo šeimos ir draugų pagalba ir rūpesčiu.“

Rudenį dažniau pastebima tendencija, kad grožio procedūroms ir plastinėms operacijoms ieškoma kompanijos: vienu metu operacijų pageidauja draugės, mamos ir dukros. Tokiu būdu pacientės vieną kitą palaiko prieš operaciją, bendrauja reabilitaciniu laikotarpiu, kai laikinai tenka riboti įprastą kasdienę veiklą.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai