Ką rinktis: krūtų didinimą ar krūtų pakėlimą?

Graži krūtinė – kiekvienos šiuolaikinės moters svajonė, tačiau idealiomis formomis dėl skirtingų priežasčių gali džiaugtis toli gražu ne visos. Netinkama krūtų forma gali būti įgimta, taip pat gali kisti su amžiumi, po gimdymo, žindymo, ligų ar kitų faktorių. Kuo moteris vyresnė, tuo jos krūtys greičiau praranda standumą, sumažėja bei praranda tūrį.

Pacientėms, kurias tenkina krūtų dydis, tačiau netenkina forma, plastikos chirurgai rekomenduoja rinktis krūtų pakėlimo operaciją.

graži krutine

Jos metu pašalinamas odos perteklius, krūtys pakeliamos ir fiksuojamos aukštesniame lygyje, joms sugrąžinamas patrauklumas.

Kita vertus, tinkamiausias variantas mažų krūtų savininkėms – krūtų didinimas.

Kokią operaciją rinktis, kai krūtys yra per mažos ir nukarusios?

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantis plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas sako, kad tokiu atveju geriausia išeitis – kombinuota operacija: „Plastinis krūtų patempimas ir didinimas – tai kompleksinė chirurginė procedūra, kuri nuo įprastos krūtų patempimo operacijos skiriasi kompleksine krūtų formos korekcija, neapsiribojant tik pakėlimu bei didinimu. Ši metodika plastinėje chirurgijoje taikoma ne taip jau ir seniai. Nepaisant to, sjau spėjo sulaukti milžiniško dailiosios lyties atstovių susidomėjimo.“

krutys

Kompleksinės krūtų pakėlimo ir didinimo operacijos gali būti atliekamos bet kokio amžiaus moterims, tačiau ypač tinkamos pacientėms su aiškiai matomu krūtų nusileidimu.

„Būna, jog moterys su nukarusiomis krūtimis tvirtina, kad joms būtina atlikti tik krūtų didinimo operaciją. Tuomet individualių konsultacijų metu paaiškiname, kad siekiant užpildyti odos „liemenėlės“ perteklių, reikalingas didesnis implantas. Praėjus metams po operacijos, implantai savo svoriu paskatins dar didesnį krūtų nusileidimą, – sako plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas.

– Be to, nedideliu implantu neįmanoma tolygiai užpildyti akivaizdžiai matomą krūtų odos perteklių, todėl neįmanoma užtikrinti, kad spenelis ir aureolė išliktų pieno liaukos centre.“

Krūtų didinimas ir pakėlimas respublikinės Klaipėdos ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje – tai galimybė tapti gražesnėms, patrauklesnėms bei sulaukti daugiau vyrų dėmesio!

Kviečiame damas į asmenines konsultacijas pas mūsų plastikos chirurgus. Bendrasis registracijos telefono numeris Klaipėdoje: 8 46 410 688.Arba registruokitės asmeniškai pas gydytojus:

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai