Du būdai, kuriais atliekama pilvo plastika

 

Pilvo plastika

Neteisinga mityba, nejudrus gyvenimo būdas, svorio kaupimas – tarp pagrindinių priežasčių, dėl kurių moters pilvas praranda savo formą. Žinoma, yra ir kitų – ištempta oda ir strijos dailiosios lyties atstovėms taip pat atsiranda ir kaip nėštumo ar gimdymo pasekmė.

Ne viena moteris šių trūkumų bando atsikratyti savarankiškai – dietų, fitneso, kitų priemonių pagalba, tačiau neretai šie bandymai baigiasi be rezultatų. Būtent tada, norint pašalinti odos ir poodinių riebalų perteklių priekinėje pilvo ertmėje, ir prireikia abdominoplastikos – plastinės operacijos, skirtos pilvo formos korekcijai.

Abdominoplastika (pilvo plastika) atliekama ir tada, kai yra nukarusi priekinė pilvo sienos dalis ar ištempti jos raumenys, apatinėje pilvo dalyje yra matomi grubūs pooperaciniai randai.

Šiais laikais plastikos chirurgai dažniausiai taiko du abdominoplastikos būdus – tradicinį ir miniabdominoplastinį.

pilvo plastika

Tradicinis metodas tinkamas tuo atveju, kai pacientas nepatenkintas viršutinės ir apatinės pilvo dalies būkle. Šiuo atveju operacijos metu keičiama bambos pozicija. Suprantama, prieš pilvo formos korekcijos operaciją atliekama detali paciento apžiūra, atliekami būtini tyrimai. Plastikos chirurgas pažymi odos plotus, kuriuos ketina pašalinti.

Operacijos eiga tokia: iš pradžių atliekamas horizontalus pilvo pjūvis žemiau bikinio linijos, ties natūraliomis odos raukšlėmis (tiesa, atsižvelgus į situacijos sudėtingumą, gali būti atliekamas ir vertikalus pjūvis, tačiau įprastai tai iš anksto aptariama su pacientu).

Po to plastikos chirurgas paskirsto poodinius riebalų audinius, susiuva tiesiuosius raumenis, kad jie būtų stipresni. Tada sukuriama nauja bambos anga ir pašalinamas riebalų audinių bei odos perteklius. Operacija užbaigiama uždėjus vidines siūles ir specialius tvarsčius.

pilvo plastika

Dažnai moterys klausia, ar bus matomi pjūviai. Taip, tačiau nežymūs – po tradicinės abdominoplastikos operacijos lieka tik vos matomas 30-40 cm ilgio randas ties plaukų augimo linija ir nedidelis randelis ties bamba.

Antrasis metodas – miniabdominoplastinis. Tai – labiau tausojantis tradicinės plastikos būdas, kuris taikomas tokiu atveju, kai apatinėje pilvo dalyje yra nedidelės kabančios odos raukšlės.

Po šios operacijos lieka plonas, 10-15 cm ilgio randas ties bikinio linija arba žemiau, todėl lengvai paslepiamas po apatiniais.

Abdominoplastika, kai pašalinamas riebalų ir odos audinių perteklius, priskiriama sudėtingų operacijų kategorijai, todėl gali būti atliekama tik kvalifikuotų plastikos chirurgų. Tradicinio metodo taikymo atveju operacija atliekama su bendra nejautra ir trunka kelias valandas.

Beje, pilvo plastika negali būti atliekama esant širdies ir kraujagyslių sistemos susirgimams, sergant dekompresuojamu cukriniu diabetu, esant nutukimui, planuojant pastoti.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai