Celiulitas ir strijos: ar riebalų nusiurbimas gali viską?

Celiulitas, strijos ir kiti estetiniai defektai dažnai moteriai sukelia nemenką diskomfortą ir menkina pasitikėjimą savimi, todėl ieškoma įvairių išeičių. Dažnai pagalvojama, kad šias problemas pašalinti gali padėti riebalų nusiurbimas, tačiau ar tai tiesa? Tikrai ne visada.

Celiulitas ir riebalų nusiurbimas beveik nesusiję

Kadangi celiulitas formuojasi paviršiniame odos sluoksnyje, o vykdant riebalų nusiurbimo operaciją „kišamasi“ į gilesnius poodinius riebalų sluoksnius, tai celiulitas nėra panaikinamas. Be viso to, riebalų nusiurbimo operacija yra atliekama taip, jog visai nepaveikia organizme vykstančių procesų, todėl ir toliau išlieka esamos problemos dėl mikrocirkuliacijos, limfos atitekėjimo į riebalį sluoksnį, o tai būtent ir yra celiulito formavimosi veiksniai.

Strijos išnyksta ne visada

Kai kurios moterys džiaugiasi ir pasigiria draugėms, kad po riebalų nusiurbimo išsigelbėjo nuo strijų, tačiau draugėms po šios procedūros strijos vis tiek liko. Ar meluoja pirmoji, ar suklydo chirurgas? Nei taip, nei taip, greičiausiai pirmojoje situacijoje buvo taip, jog strijos buvo kaip tik pertekliniame odos sluoksnyje ir dėl to buvo pašalintos. Kitu atveju strijos lieka ir po riebalų nusiurbimo procedūros.

Ar tinka svoriui mesti?

Tikrai ne. Riebalų nusiurbimas nėra priemonė numesti svoriui. Greičiau, tai operacija, kuri atliekama po staigaus svorio metimo, jei matoma, kad likę riebalai niekaip kitaip nepasišalina. Operacijos metu svoris iš tiesų šiek tiek sumažėja, bet tai tėra labai menki skaičiai, dažniausiai siekiantys apie -2,5 kg.

Mitų tikrai netrūksta

Mitų apie riebalų nusiurbimą tikrai netrūksta. Daugybė žmonių vis dar mano, jog po riebalų nusiurbimo gali likti kabanti, negraži oda. Taip gali nutikti, jei oda yra labai neelastinga, tačiau tokia tikimybė sumažinama iki minimumo. Dar pirmos konsultacijos metu chirurgas gali Jums pasiūlyti daugiau padirbėti su savo kūnu ir skirti odos elastingumą didinančių pratimų.

riebalu nusiurbimas

Kitas gajus mitas – manoma, jog riebalų nusiurbimas yra skirtas vyresnio amžiaus žmonėms. Toli gražu tai netiesa, o poreikį jaučia ir ganėtinai jauno amžiaus žmonės. Be to, nėra skirtumo ir kokia jų lytis, nes operacija atliekama ir vyrams, ir moterims. Netgi galima įvertinti tai, jog vyresnių žmonių oda yra mažiau elastinga, todėl riebalų nusiurbimu vertėtų pasirūpinti dar esant pakankamai jauno amžiaus jei norima išvengti šiurkščios odos efekto.

Odos riebalų nusiurbimas yra populiari operacija, apie kurią tikrai nemažai kalbama, o tai, ko gero, ir iššaukia daug įvairių mitų. Galima patvirtinti, kad tai puikus būdas pašalinti perteklinius riebalus nuo kūno, tačiau iš karto įspėjame, kad tai tikrai nėra operacija, skirta numesti svoriui ar išspręsti kai kurias estetines problemas, kaip strijos ar celiulitas.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai