Anglijos gyventojai renkasi Lietuvos plastikos chirurgų paslaugas

Išaugo susidomėjimas Lietuvos plastikos chirurgų paslaugomis

Išaugus susidomėjimui Klaipėdos plastikos chirurgų paslaugomis užsienyje, gydytojas Vytautas Jankūnas vis dažniau keliauja į Londoną. Medikai stengiasi konsultuoti pacientus ne tik per atstumą , bet ir susitikdami su pacientais akis į akį. Asmeninių pokalbių metu atsirandantis pasitikėjimas tarp gydytojo ir paciento, pasidalinimas informacija – vienas svarbiausių aspektų ruošiantis plastinėms operacijoms ir kitoms procedūroms.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantis plastikos chirurgas V. Jankūnas sako, kad vizitai į Londoną jų darbotvarkėse atsirado neatsitiktinai. Uostamiesčio medikai savo profesionalumu ir patirtimi kartais net lenkia užsienio specialistus, o plastinių operacijų kainos uostamiestyje yra ženkliai mažesnės nei Didžiojoje Britanijoje. Todėl vis daugiau Anglijoje gyvenančių ir dirbančių tautiečių, prieš priimdami sprendimą atlikti pasirinktą plastinę operaciją Klaipėdoje, trokšta patys susitikti su plastikos chirurgais.

Didžiausia konsultuotis atvykstančių pacientų grupė – tai jaunos, savo išvaizdą norinčios tobulinti dailiosios lyties atstovės, taip pat po gimdymų savo išvaizda nepatenkintos lietuvaitės ir anglės. Nuo 2005 m. plastinių operacijų paslaugas teikiantiems ir JAV, Danijoje, Šveicarijoje bei Rusijoje savo įgūdžius tobulinusiam V. Jankūnui šioms moterims įrodinėti savo profesionalumo nereikia. Pacientės atvyksta į susitikimus su medikais iš anksto susirinkusios pradinę informaciją ir rekomendacijas.

Anot V. Jankūno, įprasta praktika, kad būsimieji pacientai atsiunčia savo nuotraukas ir prašo patarimų internetu, tačiau šiuo atveju sunku tiksliai suderinti paciento ir gydytojo matymą. Be to, ne visada pacientų norai sutampa su gydytojo galimybėmis. Šiuo atveju idealus būdas viską išsiaiškinti ir susiderinti – tai susitikimas: konsultacijų metu aptariamos pageidaujamos procedūros, jų poveikis, atvykimo į Klaipėdą detalės, operacijos eiga, reabilitacinis laikotarpis ir kt.

plastikos chirurgų„Nosies ir krūtų formos korekcijos, krūtų didinimas implantais, ausų ir vokų plastika, pilvo sienos korekcija ir riebalų nusiurbimas, – vardina populiariausias plastines operacijas gydytojas V. Jankūnas. – Be to, ne visiems pacientams prireikia operacijų, kai kurios problemos išsprendžiamos iš karto vietoje. Pavyzdžiui, po konsultacijos galime atlikti tokias procedūras kaip lūpų putlinimas hialuronine rūgštimi ar raukšlių koregavimas botulino toksinu, mažinti prakaitavimą.

Į asmeninę konsultaciją galite užsiregistruoti jums patogiu būdu

Telefonu: +370 687 175 53 arba el. paštu:


Grįžti į naujienų sąrašą

Atsiliepimai