Veido operacijos: ausys, lūpos, nosis, raukšlės

mane domina nosies pertvaros iškrypimo šalinimo operacija ir nosies formos koregavimas, bet turiu problemą – bijau bendros nejautros ir galimų kvėpavimo sutrikimų po operacijos.

Nosies formos korekcija nėr pati sudėtingiausia plastinė operacija, kai galime koreguoti kremzlinę nosies galiuko dalį, kremzlinę-kaulinę nosies nugarėlės deformaciją, taisyti nosies ašies iškrypimas. Bendroji nejautra rinoplastinės operacijos metu būtina, nes operacijos eigoje į nosiaryklę gali patekti kraujo. Bet kokiu atveju Jums tikrai neverta nerimauti – operacijų metu naudojame tik šiuolaikinius anestezijos preparatus, nesukeliančius pykinimo, vėmimo ir kitų nemalonių pojūčių po narkozės.

prašau padėkite: ar galėčiau atsikratyti pas Jus įgrisusių „maišų“ po akimis? Atsibodo aplinkiniams aiškinti, kad nesu pavargusi, nevartoju alkoholinių gėrimų ir nesergu jokiomis ligomis. Išbandžiau krūvą įvairių kosmetinių priemonių, bet nepasiekiau jokio apčiuopiamo rezultato. Todėl norėčiau savo 40-ajam gimtadieniui padovanoti plastinę veido operaciją. Ar tuo pačiu galėčiau atsikratyti pastaruoju metu manęs visai nebepuošiančio beformio didelio apgamo ant kaktos? Labai lauksiu atsakymo – ačiū!!!

Dėkojame už klausimą ir skubame atsakyti: žinoma, kad galime Jums pasiūlyti ir vokų plastiką, ir randų šalinimo paslaugą. Koks odos pertekliaus ar riebalų maišelių šalinimas jums reikalingas, išsiaiškintume individualios konsultacijos metu. Blefaroplastikos operacija įprastai trunka kelias valandas, po to turėtumėte parą praleisti stacionare, randai sugytų per savaitę. Na, o gerybiniams odos dariniams šalinti mes naudojame aparatą „Ellman Surgitron“ – aukšto dažnio radijo chirurginę įrangą. Todėl padėsime atsikratyti nepageidaujamų apgamų labai greitai.

Kūno kontūrų korekcijos: pilvas, riebalų nusiurbimas, randai

Laba diena, kiek kainuoja randų šalinimas ir kiek kainuoja konsultacija?

Sveiki. Randų šalinimo kaina priklauso nuo zonos, kurioje jie yra ir jų dydžio, todėl kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų litų iki pusantro tūkstančio. Pacientus konsultuojame nemokamai.

apie Jus girdėjau daug puikių atsiliepimų, todėl nebematau reikalo iš pajūrio važiuoti į Vilnių ar Kauną. Norėčiau putlesnių lūpų, bet girdėjau neigiamų atsiliepimų apie injekcijas. Kokia jūsų nuomonė – tai saugu?

Mes galime Jums pasiūlyti lūpų putlinimą specialiais lūpų implantais „PermaLip“. Įvairaus dydžio implantai pakeičia jūsų lūpas per pusvalandį trunkančią neskausmingą operaciją. Kitas variantas – ilgalaikis, iki metų trunkantis lūpų formos ir dydžio koregavimo efektas, pasiekiamas hialurono rūgšties preparatų injekcijomis. Dėl injekcijų tariamo nesaugumo norėtųsi atsakyti trumpai: rūpestį savo grožiu ir išvaizda dera patikėti tik specialistams, šiuo atveju – plastikos chirurgams, nes grožio salonuose dažnai teikiamos sudėtingos ir specifinių žinių bei patirties reikalaujamos paslaugos teikiamos asmenų, išklausiusių tik mokomuosius kursus. Laukiame Jūsų individualioje konsultacijoje. Sėkmės.

Sveiki. Turiu vieną klausimą: po Cezario pjūvio praėjo jau 4 mėnesiai, o mano pilvas iki šiol atrodo, švelniai tariant, – nepatraukliai. Ar galėčiau sugrąžinti savo pilvukui ankstesnį vaizdą ir kiek turi būti praėję laiko po Cezario?

Atstatyti pilvo sienos plastiką galima atlikus abdominoplastiką. Šios plastinės chirurgijos operacijos metu pacientai atsikrato priekinėje pilvo ertmėje susidarančių proporcijų sutrikimų, atsirandančių dėl raumenų išsitempimo ir riebalų audinių kiekio didėjimo. Abdominoplastika padeda atsikratyti odos raukšlių pertekliaus ir riebalų, gerina pilvo formą ir patempia raumenis. Tokią procedūrą rekomenduojama atlikti moterims po gimdymo, pasibaigus 6-12 mėn. trunkančiam savaiminio organizmo atsistatymo periodui. Galimas operacijos terminas įprastai aptariamas individualiai, konsultacijos metu ir atsižvelgiant į kiekvieno paciento organizmo savybes bei asmens pageidavimus. Daugiau informacijos mielai suteiksime individualios konsultacijos metu. Registruokitės telefonu 8 686 85385.

Krūtų didinimo operacijos: didinimas, mažinimas, pakėlimas

norėčiau pasididinti krūtinę, bet šiuo metu su vyru planuojame susilaukti vaikelio. Ar verta dabar didinti krūtis?

Įprastai moterims, planuojančioms pastoti per artimiausius kelerius metus, rekomenduojame krūtų didinimo operaciją atidėti vėlesniam laikui.

Laba diena, norėčiau sužinoti, kaip dažnai reikia keisti silikono implantuos? Ar nekyla pavojus sveikatai, juos įsidėjus?

Sveiki, dėkojame už klausimą. Silikoninius implantuos rekomenduoja keisti po 12 metų, tačiau tai nėra būtina. Respublikinės Klaipėdos ligoninės Plastinės chirurgijos skyriuje dirbame su „Cereform“ krūtų implantais, kuriuos rekomenduojame savo pacientėms dėl nusidėvėjimui, įtrūkimams atsparaus apvalkalo, maksimalaus saugumo ir, žinoma, dėl to, kad juose esantis specialus silikono gelis sudaro natūralių krūtų įspūdį. Moterys taip pat turi galimybę pasirinkti pageidaujamą implantų formą – apskritus ar anatominius“. Dėl rizikos sveikatai, tai pavojai visada yra, kai kalbame apie chirurgines operacijas, tačiau mūsų praktikoje tokių atvejų nėra buvę.

Labas rytas. Esu dviejų vaikų mama. Antrojo vaikelio susilaukiau 2012 m. vasarį. Prieš 5 mėnesius nustojau maitinti krūtimi. Kada galėčiau kreiptis į Jus dėl krūtų pakėlimo ir dar padidinimo implantais, kiek tai daugmaž kainuoja? Tiesa, dar man atrodo, kad krūtys po maitinimo yra nevienodo dydžio ir aukščio. Ačiū!

Pirmąsias išvadas dėl poreikio pakelti krūtis galima daryti ne anksčiau, kaip praėjus 6-8 mėnesiams laktacijai pasibaigus, nes per šį laikotarpį krūtų forma savaime šiek tiek atsistato. Jeigu krūtų išvaizda Jūsų vis tiek netenkina, po vizualinės apžiūros individualios konsultacijos metu mes galėsime pasirinkti metodą, geriausiai tinkančią būtent Jums. Krūtų pakėlimo operacija kainuoja nuo 4500 Lt. Krūtų didinimas – nuo 8500 Lt. Tačiau šiuo atveju, kai vienos operacijos metu planuotumėte ir krūtų pakėlimą, ir asimetrijos ištaisymą bei krūtų didinimą implantais, operacija kainuotų 9500-10500 Lt. Į kainą įeina ne tik operacijos kaina, bet ir anestezija, para stacionare su visais reikalingais medikamentais ir medicinine priežiūra. Kviečiu Jus atvykti į konsultaciją.

Lytinių organų plastika

Ar galima sumažinti makšties dydį ir kiek tai kainuoja?

Yra keli būdai makšties dydžiui sumažinti: priekinė arba galinė kolporafija, kai pašalinamas makšties odos perteklius, makšties angos siaurinimas. Šis metodas reikalauja trumpesnio pacientės reabilitacinio laikotarpio. Operacijos kaina priklauso nuo konkretaus atvejo sudėtingumo ir siekia kelis tūkstančius litų. Daugiau informacijos galėtume suteikti individualios konsultacijos metu. Užsirašyti konsultacijai galite telefonu +370 687 17553.

Відкликання