Viskas, ką Jums reikia žinoti apie krūtų didinimą

krutu didinimas

Šiuolaikinės medicinos žingsniai yra labai dideli ir tvirti. Medicina mums padeda ne tik išgyti nuo pačių sudėtingiausių ligų, tačiau taip pat ir patobulinti savo kūno linijas. Krūtų didinimas – viena populiariausių ir viena paprasčiausių operacijų. Lietuvoje moterys noriai didinasi krūtis ir visiškai nekompleksuoja dėlto, kad jos yra nenatūralios. Juk svarbiausia yra pasitikėjimas savimi. Ir tuo pačiu reikalingos informacijos, kurią mes Jums čia atskleisime, žinojimas.

krutu didinimas implantais

Prieš operaciją…

Krūtinės dydis ir forma priklauso nuo moters sudėjimo ir norint pakeisti formą vien sporto ir mitybos neužteks. Labai dažnai tai padeda kiek pagerinti situaciją, padaryti krūtinę stangresnę, tačiau tai ką davė gamta – tuo moteris turi džiaugtis. Tiesa, taip buvo anksčiau, kadangi šiuo metu krūtinės operacijos gali visiškai pakeisti moters kūną.

Gydytojai akcentuoja, kad labai svarbu klausyti jų nuomonės. Daugelis moterų nori pasididinti krūtinę net kelis kartus, tačiau tokiu atveju ji atrodys labai nenatūraliai, tarsi netikra. Todėl siūloma pasirinkti vienu dydžiu, max dviem dydžiais didesnę krūtinę, atitinkamus implantus, kokie yra turimi šiuo metu.

Jeigu krūtinė yra kiek nukarusi, tokiu atveju kartu su implantais rekomenduojama pasinaudoti ir krūtų pakėlimo operacija.

krutines didinimas

Operacijos metu…

Siekiant užpildyti krūtinės liaukos trūkumą naudojami silikonai. Šiuo metu galima pasirinkti iš kelių skirtingų rūšių silikonų:

  1. Fiziologiniu tirpalu.
  2. Silikoniniu geliu.
  3. Biologiniu geliu.

Kiekvienas iš jų pasižymi tam tikromis savybėmis ir rekomenduojamas konkrečiu atveju, tad pasitarus su gydytoju paprasčiau apsispręsite dėl pasirinkimo.

Operacija yra gana paprasta ir atliekama palyginus greitai. Pjūvis daromas po krūtimi pažastų srityje. Priklausomai nuo paciento kūno sudėjimo pasirenkama ir konkreti pjūvio vietą. Implantai gali būti dedami arba po krūtinės raumeniu, arba po liaukiniu audiniu ir tai varijuoja pagal susitarimą. Operacija trunka maksimaliai vos porą valandų, o kartais ir dar greičiau.

krutines didinimas

Didelis pliusas yra tai, kad operacija atliekama naudojant vietinę nejautrą, tad mažėja rizika, kad po operacijos moteris jausis blogai.

Po operacijos…

Krūtinės didinimas nėra sudėtinga operacija, tad ir po jos dažniausiai moterys jaučiasi labai puikiai ir gana greitai gali grįžti į įprastas gyvenimo vėžes.

Žinoma, po operacijos yra būtina naudoti specialius tepaliukus, kurie garantuoja, kad krūtinė ne tik tvarkingai užgis, tačiau ir neliks rando. Taip, tai yra visiškai įmanoma. Taip pat po operacijos bent jau mėnesį laiko reikia nešioti specialią liemenėlę, kuri užtvirtina naują Jūsų krūtinę. Ji nėra labai patogi, tačiau taip užsigarantuosite, kad krūtinė gražiai sugis ir atrodys puikiai.

Krūtų didinimo kaina varijuoja priklausomai nuo pasirenkamų implantų, norimos operacijos ir visų moters poreikių. Jeigu jau esate pasiryžusi operuotis – geriausia vienu kartu gauti visą komplektą paslaugų. Krūtų didinimas gali visiškai panaikinti kompleksus, kurie Jums trukdė gyventi. Plačiau apie operaciją

Leiskite sau būti laimingai.

Dr. Vytauto Jankūno atliekama krūtų didinimo operacija, įskaitant  „Motiva“ implantus kainuoja 2570 Eur. Konsultacija ir registracija tel. +370 687 175 53, arba el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt


Grįžti į naujienų sąrašą