Teisingo modeliavimo svarba

krūtų modeliavimas

Modeliavimas – labai svarbus krūtų didinimo etapas, nuo kurio priklauso tolimesnis operacijos rezultatas. Pirmos konsultacijos metu tarp plastikos chirurgo ir pacientės turi atsirasti abipusis pasitikėjimas, palengvinsiantis visą procesą. Tik tada, kai pacientė pasitiki specialistu, ji įsiklauso į rekomendacijas ir atsakingai vykdo visus nurodymus.

Pasiruošimas krūtų operacijai visada prasideda nuo lūkesčių įvardinimo – kokio rezultato pacientė tikisi. Krūtinės formos ir dydžio pasirinkimas priklauso nuo daugelio faktorių ir vienas svarbiausiųjų – moters kūno sandara.

„Nūdien išskiriami keli moteriško kūno tipai,- pasakoja plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas.

– Astetinė kūno sandara: būdinga silpna raumenų sistema, dailiosios lyties atstovės būna aukšto ūgio, su siaurais klubais, nepakankamai išsivysčiusiomis pieno liaukomis. Su tokia kūno sandara moterys dažniausiai kreipiasi į plastikos chirurgus, norėdamos didesnių krūtų.

– Normastetinė kūno sandara: būdingas harmoningas kūno proporcingumas, siaura pečių juosta, apvali krūtinės ląsta, vidutinės apimties klubai.

– Hipestetinė: tokios kūno sandaroms moterims būdingi didesni pečiai, trumpai ir plati krūtinės ląsta.

Modeliuojant krūtis, svarbiausia plastikos chirurgo užduotis – vadovaujantis objektyviais rodikliais, išlaikyti natūralias estetines kūno formas ir paaiškinti pacientėms, kad ne visada jų pageidavimai dėl geidžiamo krūtų dydžio atitinka realias galimybes.

Renkantis implantų formą ir tūrį, didžiausią paklausą turi vienodo pločio ir ilgio ties pagrindu esantys apvalūs implantai ir anatominiai implantai – jiems būdinga natūraliau atrodanti forma, o didžiulis modelių pasirinkimas suteikia galimybę parinkti individualų sprendimą, atsižvelgiant į moters pieno liaukų anatominės formą.

„Taip pat labai svarbu – implantų dydis, kuris parenkamas atsižvelgiant ne tik į pacienčių kūno sandarą, bet ir į amžių bei odos elastingumo laipsnį,- pasakoja plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas.

– Mažinant krūtis, patyręs specialistas įvertina šalinamos odos ploto dydį ir nauja padėtimi, kur atsidurs krūtų aureolės su speneliais.“

Siekiant įtikinti pacientes, kad siūlomi krūtų didinimo ar mažinimo sprendimai yra optimaliausi, plastikos chirurgai į pagalbą pasitelkia 3D modeliavimą, padedantį pamatyti planuojamus pokyčius iš anksto.

Krūtų didinimas respublikinėje Klaipėdos ligoninėje kainuoja nuo 2570 Eur, krūtų pakėlimas – nuo 1590 Eur, kompleksinis sprendimas – krūtų didinimas ir pakėlimas – nuo 3150 Eur, , krūtų mažinimas –  1890 Eur.

Registracija konsultacijoms – čia: http://www.plastikoschirurgai.lt/kontaktai


Grįžti į naujienų sąrašą