„Motiva“ krūtų implantai: viskas, ką turite žinoti

motiva krutu implantai

 

Kalbant apie krūtų didinimo implantais operacijas, Vytautas Jankūnas vadovaujasi pagrindiniu  SAUGUMO principu. Todėl  krūtų didinimas implantais operacija atliekama tik su pačiais inovatyviausiais ir pasaulyje pripažintais krūtų implantais MotivaPagrindiniai šių implantų privalumai:

1. Ergonominis krūtų implantas sujungia apvalaus ir anatominio implanto gerąsias savybes

Iki šiol rinkoje buvo tiek apvalios, tiek ir anatominės formos krūtų implantų, kurie turėjo ir savų privalumų, ir trūkumų. Anatominis implantas bando imituoti krūties formą, bet implanto sukimasis kūne sąlygoja nenatūralią išvaizdą. Apvalių krūtų implantų atveju tokio pavojaus nėra, tačiau daugeliui jie gali atrodyti per daug nenatūralūs. „Motiva“ vienu metu išsprendė abi problemas ir siūlo visai naujus ergonominius implantus.

Ergonominiai krūtų implantai savo formą pritaiko prie kūno padėties. Tai leidžia padaryti ypač elastingas silikono gelis. Gulimoje padėtyje implanto aukščiausias taškas yra krūties viduryje, kaip ir natūralios krūties atveju. Keičiant padėtį krūtų implanto aukščiausias taškas gravitacijos pagalba pradeda judėti ir atsistojus – galutinai nuslenka į krūties apačią. Tokiu būdu implantas imituoja krūties natūralią formą visose padėtyse, kurioje moteris bebūtų.

krutu implantai

2. Implanto apvalkalas yra esminis saugumo užtikrintojas

Tradiciškai krūtų implantai turi lygų arba šiurkštų paviršių. Pačioje pradžioje implantai buvo gaminami lygūs, tačiau tokiu atveju yra pavojus, kad implantas lengvai nuslys iš vietos. Netrukus pradėti gaminti šiurkštaus paviršiaus krūtų implantai, kad suaugtų su aplinkiniais audiniais. Paskutinieji tyrimai rodo, kad šiurkštus paviršius atneša ir pavojus. Tam, kad išgauti šiurkštų paviršių, apvalkalas apdorojamas druska ar cukrumi, o dėl to gali likti mažų dalelių. Su šiomis laisvosiomis dalelėmis vėliau pradėta sieti galimą vėžio atsiradimą.

Mančesterio universiteto mokslininkas dr. Bayatas, bendradarbiaudamas su „Motiva“ sukūrė nanotechnologinį būdą sukurti biologiškai tinkamą paviršiaus struktūrą. Tai reiškia, kad siekiant šiurkštumo nenaudojama nei druska nei cukrus, o forma išliejama aplink lengvai šiurkščią formą. Taip galima garantuoti, kad jokia laisvoji dalelė neliks judėti moters kūne. Tai vėlgi padidina saugumo lygį.

krutu implantai

3. Lustas įrašo duomenis elektroniniu būdu

Ergonominiai krūtų implantai savyje turi RFID lustą. Tai ryžio grūdo dydžio įtaisas, kuris reaguoja į specialų skaitytuvą, jei jį judinsime šalia krūties. Skaitytuvo pagalba gauname implanto kodą, kurio pagrindu duomenų bazėje galime rasti svarbiausią informaciją. Pateikiamoje informacijoje yra operacijos laikas ir vieta, operaciją atlikęs chirurgas, implanto serijinis numeris ir garantija bei papildomas draudimas. Turint implantą su lustu galima dešimtmečiams pamiršti popierių laikymą, nes medicinos personalui visa informacija visada po ranka.

4. Įvairiapusis garantijų pasirinkimas

Tai, kad krūtų implantams duodama garantija, yra įprasta. Ir „Motiva“ garantijos rėmuose suteikia nemokamus naujus implantus, jei jie buvo pažeisti ar atsirado Bakerio skalės III ar IV lygio kapsulės reakcija. Tačiau išsiskiria papildomos garantijos gavimo galimybė. Už papildomą mokestį galima nusipirkti 2-iejų arba 5-erių metų garantijos programą, kuri apmoka pakartotinos operacijos išlaidas, atitinkamai 1 000 ir 2 500 eurų vertės.

Šiuo metu tai vienintelis krūtų implantas pasaulyje, kuriam kokia nors draudimo bendrovė būtų surizikavusi duoti garantiją. Tai yra ženklas, kad „Motiva“ implantai asocijuojasi su ypač maža rizika.

Krūtų didinimo operacijos kaina naudojant „Motiva“ implantus – 2570 Eur.

Daugiau informacijos apie Motiva implantus rasite čia: www.motivaimplantai.lt

 

Tagai: , , ,

Grįžti į naujienų sąrašą