Krūtų implantai: kaip išsirinkti?

krutu implantai

Renkantis krūtų implantus kyla daug klausimų. Vienur girdimi vieni patarimai, kitur kiti, tad greit susisuka galva ir nebežinoma, ką iš tiesų geriausia rinktis. Pasirinkimas iš tiesų gana platus ir painus, tiek dėl gamintojų gausos, tiek ir dėl pačių implantų. Parengėme apžvalginį straipsnį, kuris, tikime, atsakys į rūpimus klausimus. Pradėkime nuo formos.

Apvalūs krūtų implantai

Apvalūs krūtų implantai yra skirti ne tik padidinti krūtis, bet taip pat ir jas vizualiai pakelti aukščiau, suteikti apvalesnę formą, nes jie išgaubti tiek pat ir viršuje, ir apačioje. Būtent dėl savo formos jis ir išgaubia viršutinę krūtinės dalį kiek labiau nei lašo formos krūties implantas.

Lašo formos krūtų implantai

Lašo formos arba anatominiai krūtų implantai yra labiau pailgos formos, viršuje siauresni nei apačioje, dėl to labiau paryškina apatinę krūtų dalį. Šios formos implantai labiau derinami ir pagal moters kūno sudėjimą. Pavyzdžiui, aukštesnėms moterims siūlomi kiek ilgesni krūtų implantai nei žemesnėms ar apkūnesnėms.

Kuri forma tinka Jums?

krutu implantas

Formos tinkamumą geriausiai padės nustatyti operaciją Jums atliksiantis chirurgas. Atvykite į konsultaciją ir po jos tikrai žinosite, ar operacijos metu bus naudojami apvalūs krūtų implantai ar lašo formos implantai. Jei norite bent nujausti gydytojo siūlymą, tai siūlome orientuotis taip: esant pakritusiai, susmukusiai krūtinei dažniau siūlomi apvalūs implantai. Dalis moterų apvalių implantų vengia manydamos, kad krūtys po operacijos bus panašios į kamuolius. Tinkamo dydžio implantai tokio efekto nesukuria. Lašo formos implantai sukuria natūralesnės krūtinės įvaizdį, jį turėtų rinktis tos, kurioms šiek tiek pakritęs spenelis ar tuštesnė apatinė krūtų dalis.

Implantų dydis

Įprastai krūtų implantai matuojami mililitrais ir svyruojantis dydis yra nuo 100 iki 800 ml, išimtinais atvejais ir daugiau. Daugumai moterų rekomenduojami 300-400 ml krūtų implantai, kurie krūtis padidina 1 ar 2 dydžiais, kas vizualiai atrodo natūralu ir nesukuria pernelyg didelių krūtų vaizdo.

Implanto užpildas

Plastinės chirurgijos srityje labai svarbi ne tik darbo kokybė, bet ir, kalbant apie krūtų operacijas – naudojami implantai. Labai svarbu, jog implantas būtų ne tik patogus, prisitaikantis prie Jūsų, bet ir saugus.

Plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas dirba tik su inovatyviais „Motiva“ implantais.  Jie yra užpildyti progresyvios formulės geliu „ProgressiveGel“, kuris užtikrina idealų užpildymą ir balansą, būtinas mechanines savybes ir minkštumą – tai krūtims suteikia natūralumo būseną.

Kokybė labai svarbi

Motiva implantams taikoma ne tik įprasta garantija, bet ir įvairūs papildomi pasirinkimai – tai įrodo, jog gamintojas pasitiki savo gaminiais ir garantuoja jų saugumą.

Plačiau apie Motiva implantų saugumo garantijas skaitykite čia: http://www.plastikoschirurgai.lt/naujienos/krutu-implantai-nuo-siol-dar-saugesni/

Dr. Vytauto Jankūno atliekama krūtų didinimo operacija, įskaitant  „Motiva“ implantus kainuoja 2570 Eur. Konsultacija ir registracija tel. +370 687 175 53, arba el. paštu: jankunas@plastikoschirurgai.lt

Tagai: , ,

Grįžti į naujienų sąrašą