Krūtų didinimo operacija: kas moteris domina labiausiai?

krūtų didinimo operacija

Krūtų didinimo operacija

Patyrę plastikos chirurgai net nemirktelėję gali pasakyti, kokie klausimai dažniausiai kyla moterims, norinčioms pasididinti krūtinę.

Klaipėdoje žinomas plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas pateikia penkis dažniausiai užduodamus klausimus bei atsakymus į juos.

  1. Kokios medžiagos sudaro krūtų implantus?

Tai specialūs maišeliai (implantų apvalkalai), pagaminti iš silikoninio elastomero, jų viduje gali būti silikoninis užpildas arba gelio ir druskos mišinys. Implantai po krūtų audiniais talpinami chirurginiu būdu.

  1. Kokie turėtų būti implantai, kad tenkintų jų forma ir dydis?

Apsisprendus didinti krūtis visų pirma – svarbiausias dalykas: pasirinkti kompetentingą ir patyrusį plastikos chirurgą, kuris ir atsakys į visus kylančius klausimus asmeninių konsultacijų metu. Tada ir susitariama dėl implantų modelio, jų talpinimo būdo ir vietos, gaunama visa kita reikalinga informacija.

Svarbu visiškai pasitiki gydytoju, jo skoniu ir grožio suvokimu. Norint įsitikinti, kad paciento ir chirurgo vizija sutampa, prieš operaciją patariama su specialia kompiuterine programa atlikti 3D krūtų modeliavimą, kuriuo sukuriamas iki 90 proc. realus operacijos rezultatas, galimi neatitikimai siekia iki milimetro.

krūtų didinimo operacija

  1. Kur geriau talpinti krūtų implantus – po raumeniu, ar po pieno liauka?

Implantų talpinimas po didžiuoju krūtinės raumeniu pastaruoju metu populiariausias būdas. Taip krūtys atrodo natūraliau, laikosi stabiliai, o implantai sunkiau apčiuopiami.

  1. Kurioje vietoje po krūtų didinimo operacijos lieka randai, ar jie bus matomi? Ar tiesa, kad po operacijos speneliai gali tapti nejautrūs?

Randų vieta ir jų matomumas priklauso nuo pasirinkto pjūvio. Kai jis atliekamas periareoliniu būdu (ties apatiniu aureolės krašteliu) pjūvis ilgainiui tampa visiškai nematomas. Dėl to ši būdas šiuo metu yra populiariausias.

Kalbant apie spenelius – taip kartais taip nutinka, tačiau jautrumas sugrįžta praėjus vos mėnesiui po operacijos.

  1. Kas atsitiks su padidintomis krūtimis nėštumo metu, ar po operacijos galima maitinti krūtimi kūdikį, ar išsaugoma laktacija?

Jeigu krūtų didinimo operacija atliekama teisingai, pieno liaukų audiniai iš esmės neliečiami, talpinant implantus ne po liaukomis, o po krūtinės raumeniu. Taip krūtų implantai laktacijos niekaip neveikia. O nėštumo metu vyks visų pastojusių moterų patiriami kūno pokyčiai –  krūtys padidės.

krūtų didinimo operacija

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el.p.jankunas@plastikoschirurgai.lt

Tagai: , , , , , , , , , , , ,

Grįžti į naujienų sąrašą