Krūtų didinimas ne tik implantais, bet ir riebalais iš kitų kūno vietų

krūtų didinimas

Krūtų didinimas riebalais

Daugeliui krūtų didinimas asocijuojasi su silikono implantais, tačiau tačiau plastikos chirurgai žino ir daugiau būdų, kaip tai patiekti.

Padidinti krūtinę šiandien jau galima procedūrai panaudojant riebalus iš kitų kūno vietų. Šis būdas kitaip dar vadinamas krūtinės liaukų lipofilingu. Taigi, pasiekiamas dvigubas efektas – vienos operacijos metu padailinamos ne tik krūtys, bet ir kūno linijos ten, kur susikaupę daugiausiai riebalų.

Šį būdą renkasi moterys, kurioms nepriimtini svetimkūniai – implantai, tačiau derėtų žinoti, kad radikalių permainų lipofilingas pasiekti nepadės, tokių procedūrų metu krūtys padidinamos 1-2 dydžiais. Tokiu būdu taip pat koreguojamos krūtų formos, ištaisoma asimetrija ir net pašalinami piktybiniai krūtų vėžio augliai.

krūtų didinimas riebalais

Lipofilingas vykdomas trimis etapais.

  1. Pirmiausiai nuo šlaunų, pilvo ar sėdmenų surenkamas reikiamas kiekis sveikų ir nepažeistų riebalų audinių – ši procedūra atliekama specialiu vamzdeliu išsiurbiant riebalus pradūrus odą. Dėl specialios vamzdelio kontrukcijos (jo galas užapvalintas) dūrio metu nepažeidžiamos kraujagyslės bei nervų galūnės.
  2. Vėliau surinkti riebalai paruošiami transplantacijai, jie apdorojami specialioje centrifugoje, kurioje iš audinių pašalinamas kraujas, pažeistos ląstelės, anestetikai, pagerinamos estetinės savybės, mat dingsta riebalų sankaupos, jie nesušoka į gumulus. Taip pat toks apdorojimas būtinas padidinti ląstelių gyvybingumui, kuris dažniausiai lemia operacijos sėkmę.
  3. Paruoštų riebalų injekcijos – jais tolygiai užpildomos koreguojamos krūtų vietos.

krūtų didinimas

Verta pastebėti dar vieną lipofilingo pranašumą lyginant su implantavimu: riebalų injekcijoms nereikalingi pjūviai, todėl nelieka randų, o organizmas žymiai greičiau atsistato po operacijos.

Krūtų didinimas riebalais atliekamas nuo 2010 metų, pirmą kartą jį sėkmingai išbandė Didžiosios Britanijos plastikos chirurgai Londono Estetinės chirurgijos centre, o iki šiol šis būdas spėjo sparčiai išpopuliarėti visame pasaulyje ir prieinamas jau ir Klaipėdoje: šią procedūrą atlieka Respublikinės Klaipėdos ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus chirurgas Vytautas Jankūnas.

Jis primena, kad lipofilingu krūtis maksimaliai galima padidinti iki 2 dydžių, galvojančioms apie radikalesnius pokyčius vertėtų rinktis kitus būdus. Klaipėdietis plastikos chirurgas taip pat neslepia, jog po tokios procedūros taip pat gali prireikti pakartotinės injekcijos, mat po pirmos procedūros dažniausiai išgyvena apie 80 riebalinių ląstelių.

krūtų didinimas

Nepaisant šių nedidelių trūkumų, lipofilingas turi kur kas daugiau pranašumų. Pagrindiniai yra šie:

  • po riebalų paruošimo transplantacijai centrifugoje moters organizmas nepriima persodinamų riebalų kaip svetimkūnio ir neįvyksta galima atmetimo reakcija;
  • jokių alergijos atvejų;
  • jokių randų;
  • greitas pooperacinis organizmo atsistatymas;
  • mobilumas, suteikiantis galimybę individualiai parinkti persodinamų riebalų kiekį į kiekvieną krūtį ir koreguoti jų formą ir simetriją.
  • krūtų odos jauninimo efektas.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 687 17553 ir el. p. jankunas@plastikoschirurgai.lt

Tagai: , , , , , , , , ,

Grįžti į naujienų sąrašą