Galvojate apie krūtų didinimą implantais? Plastikos chirurgo patarimas Nr. 1

krutu didinimas implantais

Plastikos chirurgas dr. Vytautas Jankūnas savo pacientėms, nusprendusioms didinti krūtis implantais, visuomet akcentuoja atkreipti dėmesį į planuojamų dėti implantų saugumo, gamintojo patikimumo ir ilgaamžiškumo faktorius.

Krūtų didinimas implantais – svarbus žingsnis

Žengti svarbų žingsnį ir pasiryžti apsilankyti pas chirurgą dėl krūtų didinimo drįsta ne kiekviena apie tai svajojanti moteris. Kaip bebūtų, tai svarbus žingsnis galintis stipriai pakeisti Jūsų gyvenimą. Baimė, dvejonės ir sklandantys gandai gali nuvyti Jūsų svajonę šalin, tačiau siūlome gerai įvertinti visus už ir prieš. Krūtų didinimas nėra pavojinga procedūra jei ją atlieka patyręs specialistas ir naudojami kokybiški krūtų implantai.

Krūtų implantų pasiūla rinkoje – milžiniška

Išsirinkti saugius ir tinkamus krūtų implantus nėra lengva, nes pasiūla rinkoje tikrai labai didelė. Vieni plastikos chirurgai siekia sutaupyti ir siūlo pigius, tačiau prastesnės kokybės krūtų implantus, kiti naudoja ypač brangius, nors jie ir nėra patys saugiausi ar patikimiausi, tuo tarpu plastikos chirurgas V. Jankūnas siūlo optimalų variantą – Motiva krūtų implantus, su kuriais dirba jau ne pirmus metus.

Motiva krūtų implantų privalumai

krutu implantaiPirmiausia, Motiva krūtų implantai yra saugūs, atitinka tiek Europos, tiek JAV standartus, naudojamos patentuotos technologijos. Antras svarbus dalykas – patvarumas. Ypač mažas plyšimo dažnis yra tai, į ką tikrai verta atkreipti dėmesį. Tai ne tik reiškia ilgaamžiškumą, bet kartu ir pabrėžia elastingumą, tad krūtų implantai tikrai netrukdys judėti. Prie to taip pat prisideda ir modernus apvalkalo dizainas.

Naudojant Motiva implantus krūtų didinimas kaina negali konkuruoti su pačiais pigiausiais nežinomų gamintojų implantais, tačiau lyginant kokybės ir kainos santykį sunku būtų rasti geresnį variantą.

Krūtų didinimas implantais bus visiškai saugi ir teigiamą efektą duodanti procedūra, jei pasitikėsite plastikos chirurgu, paisysite jo rekomendacijų bei pirmiausiai žiūrėsite į savo saugumą, o ne žemą kainą ar kitas detales. Saugumą gali sumažinti ne tik prastos kokybės krūtų implantai, bet ir nekokybiškai atliekamas krūtų didinimas, gydytojo rekomendacijų nesilaikymas, pernelyg didelis skirtumas tarp esamo dydžio ir norimo rezultato. Apie viską plačiau Jums mielai papasakos dr. V. Jankūnas Jūsų konsultacijos metu.

Krūtų didinimo operacijos kaina, naudojant vienus inovatyviausių Motiva implantus, taip pat įskaičiuojat prieš ir pooperacinę priežiūrą – 2570 Eur.

Tagai: , , , ,

Grįžti į naujienų sąrašą